Grupa ePrezenty

3 przykłady eleganckich prezentów z grawerem

Codziennie możemy wręczać bliskiej prezenty. Czy zdajesz sobie sprawę, że niespodzianki bez okazji potrafią najbardziej zaskoczyć bliskie nam osoby?  Naszą sugestią jest wybranie eleganckiego podarunku, który swoim wyglądem z pewnością oczarowałby wszystkich bez wyjątku. 

Przedstawiamy Ci 3 przykłady eleganckich prezentów z grawerem.

  • Komplet Parker – długopis oraz pióro w drewnianym etui.

Specjalne okazje wymagają specjalnego traktowania. Gdy zbliżają się urodziny szefa, imieniny szanowanego wujka lub innej ważnej osoby,  warto wybrać prezent, który zrobiłby wrażanie nie tylko wyglądem, lecz również zastosowaniem. Przedstawiamy Ci zestaw piśmienny Parker, będący wyznacznikiem dobrego gustu. Całość prezentuje się niezwykle klasycznie i gustownie. Możliwość zamieszczenia indywidualnej treści graweru bezpośrednio na drewnianym pudełeczku oraz laminowanej tabliczce w jego wnętrzu, sprawi ,że prezent nabierze osobistych cech, co automatycznie podniesie jego wartość. Grawer z inicjałami umieścimy również bezpośrednio na długopisie oraz piórze. Własny komplet do pisania, o tak ekskluzywnym wyglądzie w połączeniu z personalizacją , z pewnością nie będzie mieć sobie równych.

  • Wazon z kryształem Swarovski – elegancka ozdoba do każdego domu

Chcąc dodać uroku każdemu pomieszczeniu w domu, skorzystaj z możliwości podarowania ekskluzywnego szklanego wazonu. Dodatek w postaci kamienia od Swarovskiego sprawi, że całość zaprezentuje się niezwykle gustownie. Taka forma podarunkowa z pewnością nie będzie mieć sobie równych. Umieszczenie graweru z osobistą dedykacją lub życzeniami bezpośrednio na wazonie, zaowocuje wielkim entuzjazmem u osoby obdarowanej jak również będzie niezwykłym dodatkiem. Całość zamieni się w pamiątkę na długie lata.

  • Drewniany album na zdjęcia – wspomnienia na fotografiach 

Pewnie każdy z nas uwielbia robić zdjęcia i zachowywać je w postaci drogocennych pamiątek. Stworzyliśmy dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju ofertę, dzięki której możesz nabyć drewniany elegancki album na zdjęcia. Wszystkie ważne pamiątki, umieścisz w jednym miejscu. Stwórz i taką możliwość bliskiej osobie. Dołącz do produktu grawer z wybranym wzorem, tekstem lub symbolem. Album zostanie perfekcyjnie zapakowany w celofan i przewiązany atłasową wstążką. Możesz mieć pewność, że zauroczy on każdą osobę.