Grupa ePrezenty

Białe ramki na ścianę na prezent na chrzest i komunię – nowości ePrezenty.pl

Uroczystości sakralne to bardzo ważne wydarzenia w życiu dzieci. Należy do nich zarówno chrzest, jak i komunia. Bardzo często zdarza się, że maluchy nie pamiętają tego dnia. Warto zatem podarować im piękną pamiątkę, która za każdym razem będzie przypominać im o tej szczególnej chwili. Warto postawić na wyjątkowy prezent na chrzest jak i na komunię, który będzie ozdobiony personalizacją. Takie rozwiązanie pozwoli Ci podarować jedyną w swoim rodzaju pamiątkę.

Z myślą o chrzcie i komunii w naszych pracowniach stworzyliśmy białe ramki na ścianę, których środek okraszony jest nie tylko personalizacją, ale i srebrnym elementem. Sprawdź nowości sklepu ePrezenty, które mogą stać się Twoim pomysłem na prezent na komunię lub chrzest.

Ramki na ścianę z nadrukiem – czym się charakteryzują?

Ramki na chrzest lub komunię towarzyszą tej szczególnej chwili od wielu długich lat. Nie ma w tym nic dziwnego – to piękny prezent, która staje się nie tylko dekoracją pokoju dziecka, ale i cudowną pamiątką. Idąc z duchem czasu i pragnąc wpisać się w najnowsze trendy stworzyliśmy ramkę na ścianę z nadrukiem personalizacji, którą dodatkowo zdobi srebrny element dostosowany do okazji. Każdy z nich może być wykonany:

  • w technice bilaminatu – należą do nich emblematy w kształcie bociana, aniołków, czy kielicha,
  • ze srebra próby 925, także w wersji pokrytej 24 karatowym złotem – są to różnego rodzaju grzechotki, czy buciki.

Przymocowane na stałe wewnątrz ramki w towarzystwie personalizowanego nadruku nie zniszczą się, a tym samym będą cieszyć oko nie tylko dziecka, ale i jego rodziców. Sama ramka charakteryzuje się tym, że:

  • jej boki wykonane są z drewna pomalowanego na biało,
  • przód stanowi okienko z przezroczystej pleksi o wymiarach 13,5 x 19 cm
  • jest wymiarów 23 x 18 x 4 cm,
  • posiada uchwyt umożliwiający powieszenie na ścianie.

Poznaj nasze wszystkie propozycje na prezent na chrzciny lub komunię!

Ramka z metryczką, zdjęciem i bocianem

Metryczka dla dzieci to wyjątkowa pamiątka zawierająca najważniejsze dane z momentu narodzin malucha. Podarowana może zostać nie tylko jako prezent na narodziny, ale i chrzest. Naszą propozycją na metryczkę dla chłopca jest ta zamknięta w białej ramce. Ozdobiona nadrukiem wszystkich informacji z jego narodzin, a także przesłanego przez Ciebie zdjęcia pięknie wypełni pokoik malucha. Środek ramki wypełnia także bocian, pokryty srebrem i dodatkową farbą w żółtym i niebieskim kolorze. Taka metryczka zamknięta w białej ramce to pomysłowy prezent na chrzciny.

Ramka metryczka z nadrukiem zdjęcia dla chłopca – Bociany

Ramka z nadrukiem i srebrnymi aniołkami

Wspomnienia z dnia chrztu świętego są niezwykle ważne. Szczególnie wtedy, kiedy dziecko przystępujące do tego sakramentu jest malutkie. Pamiątki na chrzest dla chłopca bardzo często wybierane są pod kątem dekoracyjnym. Taka właśnie jest nasza ramka wspomnień, która cudownie ozdobi ścianę nad jego łóżeczkiem. Oprócz personalizacji i daty chrztu znajdzie się na niej delikatna grafika i oczywiście srebrny element. Tym razem postawiliśmy aniołki modlące się nad śpiącym dzieckiem. To prezent dla chłopca na chrzest, który w pełni podkreśla naszą polską tradycję – jest chętnie wybierany przez dziadków, jak i rodziców chrzestnych.

Srebrne aniołki w ramce z nadrukiem na chrzest – Błękitny krzyż

Pozłacane buciki Swarovski w ramce z nadrukiem

Malutkie buciki to nieodłączny atrybut chrztu świętego. Nawiązuje do czasów dzieciństwa, maleńkości i kruchości dziecka. W naszej ramce z personalizacją umieściliśmy pozłacane buciki z kryształami Swarovski. Ich różowa barwa w połączeniu z nadrukiem imienia takiego samego koloru od razu przywołuje na myśl prezent na chrzest dla dziewczynki. Same buciki pokryte są 24 karatowym złotem, co przepięknie podkreśla kolor kryształów. Jesteśmy pewni, że w pokoju przyszłej baleriny znajdzie się miejsce na tak stworzoną ramkę. To idealny prezent na chrzciny od chrzestnej.

Pozłacane buciki Swarovski w ramce z nadrukiem na chrzest – Balerinki

Srebrna grzechotka w ramce z nadrukiem

Grzechotka to piękny symbol chrztu – jest usposobieniem szczęśliwego dzieciństwa, a jej uspokajający dźwięk przypomina trzepot anielskich skrzydeł. Jako pasjonaci tradycji, a jednocześnie nowoczesności postanowiliśmy połączyć w jedno te dwie wartości. Tak właśnie powstała ramka z dedykacją i srebrną grzechotką. Pełna personalizacja będzie przypominać chłopcu o dacie chrztu, a także o osobie, która go wręczyła – pod dedykacją możesz umieścić swój podpis. Jeśli zastanawiasz się nad tym, co kupić na chrzest dla chłopca to nasz pomysł jest dla Ciebie odpowiedzią.

Srebrna grzechotka w ramce z nadrukiem na chrzest – Błękitne kwiaty

Pozłacana grzechotka w ramce z nadrukiem

Bogato zdobiona grzechotka to również wspaniały prezent dla dziewczynki na chrzest. My polecamy tą pokrytą 24 karatowym złotem, która idealnie współgra z postacią Matki Boskiej pochylającej się nad śpiącą kruszynką – właśnie taka ilustracja zdobi naszą ramkę. Połączona z personalizacją bez wątpienia stanie się cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Tak misternie wykonany sakralny prezent na chrzciny dla dziewczynki od dziadków będzie dla całej rodziny najcenniejszym podarunkiem.

Pozłacana grzechotka w ramce z nadrukiem na chrzest – Matka Boska

Ramka z kielichem i nadrukiem na komunię

Ramka na komunię to wyjątkowy sposób na wyeksponowanie pamiątki tej niepowtarzalnej uroczystości. I choć kojarzy się głównie z umieszczeniem w niej zdjęcia, to nasza propozycja przedstawia coś o wiele bardziej cenniejszego. W naszym wydaniu tradycyjnej ramki zamieściliśmy laminowany srebrem kielich z hostią. To niezwykle symboliczna pamiątka komunii, która w połączeniu z personalizacją nada całości wyjątkowego i duchowego charakteru. Z nami możesz mieć pewność, że jako matka, czy ojciec chrzestny podarujesz jedyny w swoim rodzaju prezent na komunię.

Ramka z kielichem i nadrukiem na komunię dla dziewczynki – Eucharystia

Tradycyjna ramka w nowoczesnym wydaniu

Jeszcze do niedawna wszelkiego rodzaju drewniane ramki na prezent były kojarzone jedynie z tymi na zdjęcia. Zainspirowani kościelnymi uroczystościami stworzyliśmy takie wydanie tego klasycznego prezentu, które zachwyca już od pierwszego spojrzenia. Srebro jest doskonałym pomysłem na prezent na chrzest, czy komunię. Z czasem nabiera wartości, choć ta najważniejsza umieszczona jest w personalizacji. To ona sprawia, że pamiątka pierwszej komunii świętej lub chrztu nabiera osobistości. Warto się postarać, a tym samym pokazać rodzicom dziecka swoje głębokie zaangażowanie w stworzenie cudownego upominku.