Grupa ePrezenty

Doskonałe na każdą okazję wazony z nadrukiem, czyli nowość w sklepie ePrezenty.pl

Jako dodatek do wnętrza doskonale sprawdza się szkło w przeróżnej postaci. Jasne, przejrzyste i nie tworzy efektu “bałaganu” jak wiele innych dodatków, a przy tym jest niesamowicie łatwe w utrzymaniu czystości. Już niewielki element ze szkła będzie świetną dekoracją, która rozjaśni wnętrze i doda mu rześkiego charakteru.

Jednym z dodatków, który jest nie tylko wspaniały pod względem wizualnym, ale również znajdzie swoje zastosowanie to szklany wazon. Uniwersalny, pasuje do każdego wnętrza i doskonale sprawdza się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby! W sklepie ePrezenty do oferty trafiły wazony szklane z nadrukiem odpowiednie na każdą okazję. Wazon podarowany jako prezent dla kobiety będzie świetnym dodatkiem do każdego wnętrza. Znajdzie swoje zastosowanie również podczas wielu okazji. 

Wazon szklany z nadrukiem na urodziny mamy 

Wazon szklany z nadrukiem dla mamy na 70 urodziny

Na okrągłe urodziny mamy podaruj wyjątkowy prezent, który nie tylko rozświetli wnętrze, ale i znajdzie swoje zastosowanie każdego dnia! Bukiet przepięknych tulipanów czy innych kwiatów zarówno w dniu święta, jak i bez okazji umieszczony w szklanym wazonie będzie przepięknie prezentować się w każdym pomieszczeniu w domu. To świetna propozycja na prezent, tym bardziej, jeśli na wazonie umieścimy specjalne życzenia z dedykacją dla mamy! 

Prezent z okazji 70 tych urodzin to świetna okazja do okazania miłości i wdzięczności za lata opieki i troski. Każdego dnia zerkając w kierunku przepięknych kwiatów w stylowym wazonie będzie pojawiał się uśmiech na twarzy Twojej mamy. 

Doskonały prezent dla babci 

Wazon dekoracyjny czarny z nadrukiem dla babci

Czy to na Dzień Babci, urodziny czy wiele innych okazji. Wazon szklany z nadrukiem dla babci to prezent, jaki sprawi ogromną radość każdej babci, która kocha kwiaty! Precyzyjnie wykonany z grubego szkła, z dbałością o najmniejsze szczegóły wazon będzie się doskonale prezentować zarówno w salonie w stylu glamour, jak i w nieco bardziej nowoczesnej kuchni. Nie tylko świetnie wpasuje się we wnętrzu, ale będzie wspaniale komponować się z bukietem kwiatów! Całość doda niesamowitej świeżości, jednak to umieszczony na wazonie nadruk wywoła prawdziwe wzruszenie babci! 

Prezent na rocznicę ślubu – szklany wazon z nadrukiem 

Wazon szklany z nadrukiem na 30 rocznicę ślubu

Twoi rodzice lub przyjaciele obchodzą rocznicę ślubu, a Ty nadal zastanawiasz się, jaki prezent podarować? Jako prezent funkcjonalny, trwały i z personalizacją świetnie sprawdzi się wazon szklany z nadrukiem. Znajdzie swoje zastosowanie podczas wielu świąt w ciągu roku, jak i będzie motywować męża do wręczania kwiatów żonie nawet bez okazji! Największą zaletą wazonu jest oczywiście nadruk z życzeniami oraz dedykacją.

Szklany wazon na parapetówkę znajomych 

Wazon szklany z nadrukiem na parapetówkę

Dostępny w sprzedaży wazon szklany z nadrukiem to idealna propozycja na prezent dosłownie na każdą okazję! Czy to imieniny babci, rocznica ślubu rodziców czy pożegnanie nauczyciela. Szklany wazon znajdzie swoje zastosowanie w każdym wnętrzu, a nadruk wywoła uśmiech na niejednej twarzy!