Grupa ePrezenty

Koszulki patriotyczne dla mężczyzny

Szeroko rozumiany patriotyzm to umiłowanie swojej ojczyzny – miejsca pochodzenia lub zamieszkania, a także gotowość do poświęcenia się dla niej, w tym także oddania za nią życia, jak w czasach wojny, czyli stawiania jej dobra ponad swoim własnym. I chociaż dzisiaj nie jesteśmy zmuszeni do krwawej obrony kraju, postawa patriotyzmu nie powinna być nam w żadnym wypadku obca. Pięknym jej przejawem są manifesty młodych ludzi, którzy poprzez swój ubiór chcą wyrazić swoją miłość do ojczyzny. Jeśli chcesz być jak oni albo poszukujesz prezentu dla kolegi, brata czy chłopaka – z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta bogata w koszulki dla prawdziwych patriotów.

BIAŁY ORZEŁ

Patriotyczne koszulki kojarzą się przede wszystkim z wizerunkiem orła na piersi oraz biało-czerwoną flagą, jak nasza czarna koszulka „Patriotyzm” z zestawu z nieśmiertelnikiem opatrzonym grawerem. Posiada dużą, stylową grafikę przedstawiającą wspomnianego orła białego w złotej koronie, którego otacza postrzępiona flaga Polski. Poniżej, czytelny tekst głosi: Patriotyzm, Polecam ten Styl Życia. Do zestawu dołączony jest nieśmiertelnik, składający się z dwóch blaszek, a każda z nich posiada tak zwany wyciszacz – ochronną gumkę w kolorze czarnym. Na jednej z blaszek widnieje gotowy już grawer o treści takiej samej, jak na koszulce, z kolei druga czeka na Twoją personalizację – sam możesz wymyślić tekst, który na niej umieścimy.

Zestaw koszulka Patriotyzm z nieśmiertelnikiem i grawer
Zestaw: czarna koszulka „Patriotyzm” z grawerowanym nieśmiertelnikiem

WALECZNY HUSAR

Koszulki patriotyczne husaria to kolejna propozycja dla osób kochających swoją ojczyznę. Spraw bliskiej Ci osobie zestaw składający się z białej koszulki oraz nieśmiertelnika. To produkt wykonany w 100% z bawełny, posiadający niesamowity nadruk przedstawiający postać historycznego żołnierza husarii – naszej narodowej jazdy, słynącej z wielu zwycięskich bitew i lęku, jaki budziła wśród swoich wrogów. Nasza koszulka symbolizuje więc polską wiarę, siłę i waleczność, tak głęboko zakorzenioną w sercach, którą oddaje napis Bóg, Honor, Ojczyzna. Nieśmiertelnik, składający się z dwóch blaszek, na jednej posiada ten sam tekst, a drugą oddajemy do Twojej dyspozycji. Masz okazję stworzyć prezent, którego nie powstydzi się żaden patriota!

Zestaw koszulka Husar z grawerowanym nieśmiertelnikiem
Zestaw: biała koszulka „Husar” z grawerowanym nieśmiertelnikiem

DUMNY POLAK

Jeśli śmiało możesz powiedzieć, że jesteś dumny z bycia Polakiem, śmiało sięgnij po koszulki patriotyczne z takim właśnie napisem. Czarna koszulka w zestawie z nieśmiertelnikiem stanowią komplet idealny dla każdego, kto nie wstydzi się własnego pochodzenia. Nadruk wykonany na koszulce przedstawia część postaci mężczyzny w garniturze, rozrywającego swoją koszulę, pod którą nosi kolejną, tym razem z grafiką orła białego na czerwonym tle. On, podobnie jak Ty, jest dumny, będąc Polakiem. Jeśli więc chcesz dać innym jasny przekaz, spraw sobie lub komuś bliskiemu nasz zestaw z nieśmiertelnikiem. Na jednej z blaszek otrzymasz ten sam napis, który znajduje się na koszulce, a treść grawera na drugiej wymyślisz sam. Nie zwlekaj – liczba naszych produktów jest ograniczona!

zestaw koszulka Dumny Polak z grawerowanym nieśmiertelnikiem
Zestaw: czarna koszulka „Dumny Polak” z grawerowanym nieśmiertelnikiem

Nasze koszulki przypadły Ci do gustu? Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam koszulki w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej – z każdym z prezentowanych tu wzorów nadruków. Zapraszamy!