Grupa ePrezenty

Maj pełen wyjątkowych okazji – inspiracje ePrezenty.pl

Maj to wyjątkowy miesiąc pod wieloma względami. Maturzyści z uśmiechem na twarzy przystępują do egzaminu dojrzałości, w powietrzu czuć powiew ciepła i zbliżającego się lata, a nasze ukochane mamy czekają na najważniejszy dzień w ich rodzicielskim życiu. Na tym jednak nie koniec – w maju okazji do świętowania jest znacznie więcej! I wcale nie musisz iść tropem nietypowych świąt, takich jak Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki obchodzony 12 maja, czy Światowy Dzień Whisky z 15 maja. Miesiąc ten to piękny początek świąt kościelnych. To właśnie w maju rozpoczynają się komunie, odbywa się najwięcej chrztów, do bierzmowania przystępują uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych, a księża najczęściej obchodzą rocznice święceń kapłańskich. Na te szczególne okazje warto podarować wyjątkowy prezent. Nasz artykuł pomoże Ci w wyborze tego jedynego w swoim rodzaju. Czas zacząć majowe polowanie na spersonalizowane prezenty ze sklepu ePrezenty.pl!

Prezent na komunię – szklana statuetka z nadrukiem

Komunia Święta to sakrament, który jest wielkim, duchowym przeżyciem dla dziecka. Mając na względzie jego całoroczne przygotowania warto postarać się, aby pamiątka komunijna była dla niego niezwykle miłym wspomnieniem.

Doskonałym przykładem prezentu na komunię, który da dziecku coś więcej niż tylko materialną satysfakcję jest szklana statuetka z nadrukiem. Wykonana z wysokiej jakości materiału bez wątpienia na długie lata zagości w pokoju obdarowanego malucha. Cała magia i prawdziwa wartość tej pamiątki na komunię tkwi w personalizacji. Prócz nieodzownej symboliki, jaką jest kielich z Hostią i Pismo Święte, na statuetce wyodrębniliśmy miejsce na piękny cytat z Ewangielii wg świętego Mateusza, a także imię dziecka, Twój podpis i datę uroczystości. Tak stworzony prezent na komunię umieszczony jest w idealnie pasującym, granatowym opakowaniu. Nie musisz się martwić o jego wręczenie. Nasza załoga zawsze dba o pasujące do okazji detale.

Szklana statuetka z nadrukiem na komunię dla dziewczynki – Księga

Prezent na chrzest – pozytywka elf w drewnianej skrzynce

Chrzest Święty to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju uroczystość. Najczęściej uczestniczy w niej cała rodzina, a miesiąc maj jest najchętniej wybieranym czasem na rodzinne spotkania z okazji chrztu. Celebrowanie tego wydarzenia to nie tylko wykwintny obiad i tort. To także prezenty na chrzest. Warto wiedzieć, że dołączenie do wspólnoty Kościoła wymaga podarowania upominku o odpowiednich charakterze. Najlepiej, aby była to niezapomniana pamiątka chrztu.

Świetnym pomysłem na prezent na chrzest jest pozłacana pozytywka Elf. Ozdobiona kryształkami Swarovskiego stanie się cudowną ozdobą pokoju maluszka, a kojąca melodia Love Story każdego wieczoru będzie mogła kołysać go do snu. Na jej podstawie wykonamy krótki grawer Twojej dedykacji. Pozytywka umieszczona w drewnianym pudełku z kolorowym nadrukiem wyrażającym wyjątkowy charakter tego dnia będzie najpiękniejszym prezentem na chrzest dla dziewczynki.

Pozytywka elf w białej szkatułce z nadrukiem na chrzest – Latarenka

Prezent na bierzmowanie – statuetka serce z nadrukiem

Bierzmowanie to jeden z najważniejszych sakramentów, jakie może przyjąć dojrzały duchowo katolik. Jest to moment wtajemniczenia, podczas którego wstępuje w młodego człowieka Duch Święty. Do bierzmowania wybiera się świadka, a podczas uroczystości w Kościele bierze udział cała rodzina. Aby ta ważna chwila na długo pozostała w pamięci nastolatka warto wyrazić ją odpowiednim prezentem na bierzmowanie.

I choć prezenty na bierzmowanie są różne, to my pozostajemy w tych najbardziej tradycyjnych. Do nich należy szklana statuetka serce z kolorowym nadrukiem na jego całej powierzchni. Umieszczona jest na niej najważniejsza symbolika tego sakramentu, jaką jest gołębica i siedem płomieni. Dodatkowo zdobi ją personalizacja z dedykacją. Całość zamyka miejscowość i data, która nawet po wielu latach będzie przypominać dojrzałemu chrześcijaninowi o tym ważnym dniu. Myśląc o Tobie dołączymy do statuetki ozdobne pudełko, aby Twój prezent na bierzmowanie był gotowy do wręczenia.

Szklana statuetka serce z nadrukiem na bierzmowanie – Błogosławieństwo

Prezent dla księdza na rocznicę święceń kapłańskich

Bez wątpienia prezenty dla księdza muszą być symboliczne, jak i eleganckie. Doskonale jest wybrać także takie, które sprawdzają się w wielu sytuacjach, takich jak np. prowadzenie parafialnej kancelarii. Okazji do podarowania prezentu dla księdza wcale nie trzeba daleko szukać. W końcu jedną z najczęściej obchodzonych rocznic jest 25 lecie kapłaństwa. Niemal w każdej parafii znajdzie się duchowny z takim stażem, który warto odpowiednio uczcić.

Prezent na 25 lecie kapłaństwa musi być wyjątkowy. Dbając o wspólne dobro parafian przedstawiamy długopis Parker z grawerem i drewniany certyfikat z nadrukiem. Gwarantujemy, że taki upominek dla księdza będzie dla niego praktyczną pamiątką na długie lata. Długopis z grawerem umieszczony jest w drewnianym pudełku, wewnątrz którego umieścimy tabliczkę z dedykacją, niemal identyczną do tej na certyfikacie. Z pewnością spełni swoje zadanie podczas papierkowej pracy na plebanii. Certyfikat wyposażony jest w złoty stojak, który umożliwia postawienie pamiątki w honorowym miejscu. Przystosowany jest także do powieszenia. Ten duet to elegancki prezent dla księdza, który sprawdza się zawsze.

Długopis Parker z grawerem i certyfikat na 25 rocznicę święceń – Czcigodny

Doskonały prezent dla księdza proboszcza – długopis z bursztynem

Wiele osób szukając pomysłu na upominek dla księdza ma tak naprawdę na myśli swojego proboszcza. I choć wydawać by się mogło, że nie jest to wielką różnicą, to warto postarać się o wyjątkowy prezent dla proboszcza. Szczególnie jeśli okazją do jego podarowania jest rocznica święceń kapłańskich.

Wybierając elegancki prezent dla księdza kierowaliśmy się wyjątkowością i szlachetnością, jaką charakteryzują się duchowni na tym stanowisku. Długopis z bursztynem Pelikan, umieszczony w drewnianym etui z nadrukiem dedykacji to piękna pamiątka dla pobożnego księdza. Jest także bardzo cenna – obszar chwytu ozdobiony jest bursztynem bałtyckim Berkwit, ręcznie wykonanym przez polskiego producenta. Posiada certyfikat Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu z siedzibą w Gdańsku, co bez wątpienia zostanie docenione przez obdarowanego. To nieprzeciętny i bardzo oryginalny prezent dla księdza.

Długopis z bursztynem Pelikan w etui z nadrukiem dla księdza – Rocznica

Spersonalizowane prezenty do podarowania w maju

Nasz sklep internetowy ePrezenty.pl oferuje niespodzianki, którymi możesz obdarowywać bliskich przez cały rok. Przygotowując dla Ciebie miesięczne zestawienie najważniejszych okazji zawsze doradzimy Ci tak, abyś wybrał najlepsze, personalizowane prezenty na dane 30 dni w kalendarzu. Zostań z nami i oczekuj czerwcowych, okazjowych inspiracji!