Grupa ePrezenty

Marynistyczne nowości na ePrezenty.pl

Czy Ty także każdego dnia coraz bardziej czujesz w powietrzu nie tyle wiosnę, co gorące lato? To zupełnie tak jak my! Powracamy myślami do minionych wakacji i powoli planujemy tegoroczny urlop. Skoro już o lecie mowa to naszą pierwszą myślą jest morze, a skoro morze to i prezenty marynistyczne! Nasz sklep ePrezenty.pl tak bardzo poczuł powiew świeżej bryzy, że do dostępnych na nim nowości trafiły upominki godne kapitana Sparrowa. Jesteś ciekaw, co dla Ciebie i Twoich bliskich przygotowaliśmy? Nie czekając dłużej zabieramy Cię na wielką przygodę! Niech rytm fal uwolni w Tobie prawdziwego lwa morskiego, polującego na personalizowany prezent marynistyczny.

Prezent marynistyczny dla miłośnika morskiej żeglugi

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla marynarza jest statek w butelce Atlantic. Zastanawiasz się, co sprawia, że ten żaglowiec jest doskonałym pomysłem na upominek? Przede wszystkim zwróć uwagę na jego precyzyjne wykonanie:

  • replika została umieszczona w grubej butelce,
  • statek jest wierną repliką 3-masztowego szkunera, zbudowanego w 1903 roku w stoczni w Townsend,
  • umieszczona na drewnianej podstawie butelka posiada zalakowany korek ze sznurkiem marynarskim.

Wymiary żaglowca to 17 x 9 x 11,5 cm. To niezwykle pokaźny model, jak na taki zamknięty w szklanej butelce. Na tym jednak nie koniec! Stawiając kropkę nad i dodaliśmy coś, czego Twój bliski się nie spodziewa. Na pokaźnej podstawie umieścimy tabliczkę z Twoją wygrawerowaną dedykacją. Oczami wyobraźni widzisz już ten uśmiech na twarzy obdarowanego? My także! Nie czekaj ani chwili dłużej, już teraz zamów dla niego na urodziny, imieniny, czy po prostu bez okazji tak wyjątkowy prezent.

Statek w butelce Atlantic z grawerem dla niego – Żeglarz

Drewniana skrzynka na klucze dla kapitana jachtu zwanego domem

Stylowe i marynistyczne gadżety to coś, co Twój ukochany uwielbia kolekcjonować? Podaruj mu naszą propozycję na prezent, który nie tylko świetnie nawiąże do jego największej pasji, ale będzie także praktycznym przedmiotem używanym każdego dnia. To skrzynka na klucze z grawerem, która swoim niepowtarzalnym wyglądem nawiązuje do morskiej żeglugi.

  • Jest otwierana za pomocą przeszklonych drzwi,
  • w środku posiada aż 8 złotych haczyków na klucze,
  • jej drzwi zdobi sznurek marynarski,
  • na przeszklonej części wykonamy grawer kotwicy w towarzystwie dedykacji i imienia obdarowanego.

Skrzynka idealnie sprawdzi się także, jako prezent dla żeglarza. Bez względu na okazję warto podarować bliskiej osobie przedmiot, który sprawi, że każdy powrót z morskiej wyprawy – tej prawdziwej, czy książkowej – będzie niezwykle miłym zakończeniem przygody, zwiastującym także te kolejne.

Skrzynka na klucze drewniana z grawerem dla niego – Klucze kapitana

Tablica z węzłami żeglarskimi – te rodzaje musi znać każdy marynarz

Umiejętność posługiwania się węzłami żeglarskimi jest niezbędna nie tylko na morzu, ale także w rybackim rzemiośle. Bez wątpienia każdy miłośnik wodnych przygód na statku, czy z wędką w ręku powinien znać nie tylko te podstawowe. Teraz możesz ułatwić mu to zadanie! Wystarczy, że postawisz na prezent marynistyczny, jakim jest tablica z węzłami żeglarskimi. To przestrzenny obraz w przeszklonej, drewnianej ramie, który kryje aż 20 różnych węzłów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że każdy z nich nie jest nadrukowany na płótnie, czy papierze, ale jest wykonany z prawdziwego sznurka! Pod każdym węzłem żeglarskim znajduje się metalowa blaszka z jego nazwą w języku angielskim. Jednak to nie koniec znakowania! Jako arcymistrzowie w personalizacji na ramie obrazu przymocujemy złotą tabliczkę z grawerem Twojej osobistej dedykacji. Tak! To Twoje słowa będą towarzyszyć obdarowanemu podczas pasjonujących podróży w poznawanie węzłów żeglarskich.

Tablica z węzłami żeglarskimi (51×31,5 cm) z grawerem dla niego – Zdrowie

Zestaw nawigacyjny w drewnianej szkatułce – na przeżycie nie tylko morskich przygód

Twój bliski przyjaciel odchodzi na emeryturę? Za te wszystkie lata ciężkiej pracy bez wątpienia należy mu się wyjątkowy prezent. Tylko jaki wybrać, aby każdego dnia pamiętał, że emerytura to początek nowej drogi? Postaw na gadżety żeglarskie! W końcu to one w pełni ukazują piękno niekończących się podróży i przygód. Na prezent dla żeglarza – choć nie tylko – świetnie sprawdzi się zestaw nawigacyjny w drewnianej szkatułce. W jego dekoracyjny skład wchodzi:

  • sekstant – żeglarski przyrząd do mierzenia kątów między obiektami na Ziemi,
  • kompas – niezastąpiony mechanizm do nawigacji (nie tylko na morzu),
  • teleskop – jedyne takie narzędzie do obserwacji odległych obiektów.

Każdy z nich jest wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, który dzięki specjalnym zabiegom wygląda na postarzały – takie rozwiązanie sprawia, że całość prezentuje się niczym skarb z morskich głębin. Ale to nie wszystko! Zestaw umieszczony jest w drewnianej skrzynce wyłożonej aksamitem, wewnątrz której umieścimy tabliczkę z grawerem Twoich życzeń. Piękna dedykacja z personalizacją pozwoli obdarowanemu pozytywnie spoglądać w przyszłość. To idealny prezent dla marynarza.

Zestaw nawigacyjny w drewnianej szkatułce z nadrukiem na emeryturę – Droga

Prezenty dla żeglarza i innych morskich pasjonatów

Jak widzisz każda z naszych nowości to doskonały prezent dla żeglarza, ale i nie tylko. Nie trzeba dryfować po dalekich wodach, aby być prawdziwym znawcą mórz i oceanów. Pasja, jaka łączy wszystkich miłośników fal – zawodowców i amatorów – sprawia, że niemal każdemu możesz podarować prezent marynistyczny. Wystarczy odrobina wyobraźni i moc, jaką niesie ze sobą personalizacja!