Grupa ePrezenty

Nasze metody graweru

Pewnie już nie raz zastanawiałeś się jak wprowadzamy nasz grawer na produkty. Postanowiliśmy przedstawić Ci sposoby graweru i opisać jego technikę.

techniki

Pierwszą z nich jest technika wyrycia napisu diamentowym rylcem bezpośrednio na produkcie. Dzięki precyzji jaką zapewniają nam nasze najnowocześniejsze maszyny grawerujące, napis jest niezwykle dokładny i trwały. Z grawerowania diamentowego korzystamy przy grawerowaniu na przykład skarbonek, srebrnych łyżeczek lub sztućców.

Drugą metodą jest technika laserowa. Grawer laserem wykonywany jest na laminowanych tabliczkach, które są przytwierdzane do różnych produktów. Tę technikę wykorzystujemy również przy grawerowaniu drewnianych pudełek lub długopisów. To tylko kilka z przykładów grawerowania laserem oraz diamentem.

Naszą kolejną prezentowaną metoda jest technika sublimacji za pomocą, której wprowadzamy nadruk na każdy kubek. To dzięki tej technice bez obaw możesz używać swój kubek i myć go mechanicznie. Technika sublimacji jest niezwykle trwała. To dzięki niej Twój ulubiony kubek zachowuje swój pierwotny wygląd na bardzo długo.

Profesjonalne maszyny drukujące zapewniają nam nieskazitelny wydruk. Dzięki korzystaniu z wysokiej jakości płótna Canvas, które strukturą odzwierciedla płótno malarskie, jesteśmy w stanie wykonać idealny foto-obraz.

Zajrzyj do naszej galerii i przekonaj się o profesjonalnym sposobie personalizowania Twoich prezentów.