Nasze metody graweru

Home » Blog » Pomysł na prezent » Nasze metody graweru

Pewnie już nie raz zastanawiałeś się jak wprowadzamy nasz grawer na produkty. Postanowiliśmy przedstawić Ci sposoby graweru i opisać jego technikę.

techniki

Pierwszą z nich jest technika wyrycia napisu diamentowym rylcem bezpośrednio na produkcie. Dzięki precyzji jaką zapewniają nam nasze najnowocześniejsze maszyny grawerujące, napis jest niezwykle dokładny i trwały. Z grawerowania diamentowego korzystamy przy grawerowaniu na przykład skarbonek, srebrnych łyżeczek lub sztućców.

Drugą metodą jest technika laserowa. Grawer laserem wykonywany jest na laminowanych tabliczkach, które są przytwierdzane do różnych produktów. Tę technikę wykorzystujemy również przy grawerowaniu drewnianych pudełek lub długopisów. To tylko kilka z przykładów grawerowania laserem oraz diamentem.

Naszą kolejną prezentowaną metoda jest technika sublimacji za pomocą, której wprowadzamy nadruk na każdy kubek. To dzięki tej technice bez obaw możesz używać swój kubek i myć go mechanicznie. Technika sublimacji jest niezwykle trwała. To dzięki niej Twój ulubiony kubek zachowuje swój pierwotny wygląd na bardzo długo.

Profesjonalne maszyny drukujące zapewniają nam nieskazitelny wydruk. Dzięki korzystaniu z wysokiej jakości płótna Canvas, które strukturą odzwierciedla płótno malarskie, jesteśmy w stanie wykonać idealny foto-obraz.

Zajrzyj do naszej galerii i przekonaj się o profesjonalnym sposobie personalizowania Twoich prezentów.

 

Inne posty

Ręcznie robione kartki z życzeniami – scrapbookingowe dzieła na każdą okazję

Wróćmy na chwilę do piękny lat Twojego dzieciństwa, kiedy to na każdą z okazji nie kupowałeś prezentu a robiłeś go sam. Przez te wszystkie lata nic nie uległo zmianie. Nadal najbardziej bezcenne są ręcznie wykonane kartki. Zastanawiasz się, dlaczego tak jest? Odpowiedź jest banalnie prosta, ręczne wyroby są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, a przede […]

Prezent na Mikołajki dla Babci – Nowość

Masz problem ze znalezieniem prezentu dla ukochanej babci? Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnego upominku. 2 Z wielką przyjemnością przedstawiamy Ci nasz nowy produkt, który został stworzony specjalnie dla kochanej babci. Elegancka filiżanka na spodku, ozdobiona figlarną dedykacją sprawi wiele radości ukochanej osobie. Stwórz wyjątkowy podarunek i wręcz go w okresie świątecznym. Tym samym sprawisz, że […]

Czy wiesz, że jest dzień Didżeja?

Muzyka elektroniczna na dobre wbiła się w gusta większości odbiorców. Coraz częściej możemy słuchać jej nawet w najbardziej popularnym radiu. Nikogo zatem nie dziwi, że Didżeje, którzy są nieodłącznym elementem tego rodzaju muzyki, zapracują na swoje święto. 9 marca, każdy pasjonat mocniejszych bitów otrzyma większe oklaski, a nawet prezenty. Specjalnie dla nich stworzyliśmy propozycję na upominek, […]

Kategorie prezentów