Grupa ePrezenty

Pilnuj swojej drugiej połówki!

grupaeprezenty_blog_nowosci
Obdaruj swojego ukochanego breloczkiem, który będzie symbolizował Wasze uczucie, a jednocześnie stanie się oryginalną ozdobą na plik kluczy. Nic tak nie wywoła uśmiechu na twarzy ukochanej osoby, jak prezent z indywidualną dedykacją. 

Spraw radość sobie, a niespodziankę swojej sympatii. Przedstawiamy Ci brelok w kształcie serca, które symbolizuje wieczne uczucie. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, która na koniec została wypolerowana na wysoki połysk. Brelok możesz podarować na różnego rodzaju okazje. To idealny prezent dla zakochanych.

Jeśli zastanawiasz się co kupić dla ukochanego to breloczek serce będzie strzałem w dziesiątkę. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy opcję wygrawerowania osobistego tekstu bezpośrednio na breloczku. Grawer sprawi, że Twój prezent będzie jedyny w swoim rodzaju i na długo zapadnie w pamięci osobie, której zostanie podarowany.
grupaeprezenty_blog_nowosci2

Breloczek w kształcie serca to symbol stałych emocji. Dwie połówki zawsze się odnajdą, a dodatkowy grawer zawiąże uczucie na zawsze.