Grupa ePrezenty

Nieśmiertelnik na Dzień Chłopaka z grawerem

Może Twój mężczyzna niewiele ma z wojskowego, a w zasadzie tylko szczere chęci, by choć raz znaleźć się na prawdziwym poligonie albo wsiąść do czołgu (chociaż takiego, jak widział na „Czterech pancernych i psie”). Nadarza się jednak świetna okazja, by sprawić mu prezent, zaczerpnięty z wojskowych gadżetów. Jest nim nieśmiertelnik – mała blaszka, która z założenia miała zawierać najważniejsze informacje o osobie, by w razie potrzeby, móc ją zidentyfikować i odpowiednio pomóc. Dzisiaj te kawałki metalu na dobre weszły do kultury masowej i są oferowane bardziej jako elementy ozdobne. Skorzystaj z tej pomyślnej sytuacji i podaruj swojemu facetowi nieśmiertelnik na dzień chłopaka. Koniecznie z grawerem!

PROPOZYCJA NR 1

Nieśmiertelnik ze stali chirurgicznej dla prawdziwego mężczyzny – elegancki, w czarnym kolorze, zawieszony na długim, kulkowym łańcuszku. Nie rzuca się w oczy, a mimo to jest widoczny i dlatego będzie świetnym dodatkiem dla każdego przedstawiciela płci męskiej, który nie lubi błyskotek. Cały jego urok wynika jednak i zależy od czegoś innego, a mianowicie od personalizacji. Wykonujemy ją my, ale to Ty jesteś jej autorką. Pomyśl, jaki ciekawy tekst lub grafikę chciałabyś umieścić na tej stalowej blaszce, by sprawić ukochanemu prawdziwą niespodziankę. Grawer może być dwustronny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by jedna strona nieśmiertelnika zawierała treść, a druga ciekawy wzór – wszystko zależy od Ciebie!

nieśmiertelnik ze stali z grawerem
Nieśmiertelnik ze stali chirurgicznej z przykładową personalizacją

PROPOZYCJA NR 2

To klasyczny nieśmiertelnik na krótkim łańcuszku, który daje wiele możliwości: z powodzeniem zastąpi brelok do kluczy, torby czy ozdobę wnętrza samochodu, zwisającą z lusterka. Blaszka została wykonana ze srebra próby 925, a następnie wypolerowana na wysoki połysk, dzięki czemu ten drobiazg prezentuje się niesamowicie elegancko. Jeśli dodasz do niego oryginalną personalizację, stworzysz produkt, który zachwyci Twojego mężczyznę. Udostępniamy Ci zbiór naszych tekstów na nieśmiertelniki oraz symboli, które wykorzystujemy na co dzień. Śmiało możesz z nich korzystać projektując swój pomysłowy prezent. Skoro już wspomnieliśmy o prezencie – nie wyobrażamy sobie, żebyś miała wręczyć nasz produkt bez właściwego opakowania. Nie zapomnij więc dołączyć opakowanie do podarunku, bo dopiero wtedy będzie prezentował się wprost idealnie!

srebrny nieśmiertelnik 1 blaszka z grawerem
Srebrny nieśmiertelnik na krótkim łańcuszku z przykładową personalizacją

PROPOZYCJA NR 3

I na koniec, pomysł na prezent dla sympatyka wojsk amerykańskich – kultowy już nieśmiertelnik US ARMY. Wyposażony w dwie blaszki w srebrnym kolorze oraz nałożone na nie dwie czarne gumki, tzw. wyciszacze. Całość zawiesiliśmy na dwóch łańcuszkach (patrz zdjęcie), dzięki czemu blaszki nie zasłaniają jedna drugiej. Pamiętaj, że w przypadku tego produktu również możliwy jest dwustronny grawer, a więc zyskujesz aż cztery strony do zaprojektowania! Zastanów się, co chciałabyś przekazać swojej drugiej połówce w dniu chłopaka, a my, wykorzystując diamentowy rylec, całą treść umieścimy na gadżecie. Zapewne oczyma wyobraźni już widzisz, jaką minę będzie miał Twój luby, widząc, co dostał. Nie czekaj i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami!

nieśmiertelniki US ARMY grawerowanie
Nieśmiertelniki US ARMY z przykładową personalizacją

Jak widzisz, nasze nieśmiertelniki to świetny i oryginalny pomysł na prezent dla mężczyzny. Możesz je wręczać nie tylko z okazji dnia chłopaka, ale także urodzin, walentynek czy tak po prostu – bez okazji.