Grupa ePrezenty

Nieśmiertelnik z grawerem na prezent

Zastanawiałeś się kiedyś nad podarowaniem nieśmiertelnika w prezencie? Miałby on grawer dokładnie taki, jaki sam wybierzesz. Grafika, zdjęcie lub tekst. To wszystko składa się na całość i charakteryzuje nieśmiertelnik z grawerem na prezent.

Jaki wybrać grawer?

To tylko zależy od Ciebie. W personalizacji właśnie ta część jest najciekawsza. Samodzielnie decydujesz o tym, jak powinien wyglądać Twój prezent. Decydując się na dowolną grafikę, symboliczny znak lub ważny cytat, masz pewność, że właśnie Twój upominek będzie jedyny w swoim rodzaju i spełni oczekiwania drugiej osoby. Wśród wielu nieśmiertelników masz do dyspozycji te, które są zróżnicowane pod względem materiału, koloru, a także wielkości. Srebrne nieśmiertelniki, ze stali lub pozłacane wszystkie podlegają pełnej personalizacji. Tu możesz sprawdzić wszystkie srebrne nieśmiertelniki w naszym asortymencie. 

Nieśmiertelnik z grawerem na prezent – jak zadbać o jego odpowiednie opakowanie?

Kiedy już wybrałeś model o jakim marzyłeś, pora na wybranie odpowiedniego opakowania. W tym momencie musisz dobrać opakowanie i jego kolor do płci obdarowanego. Oczywiście jeśli ma to dla Ciebie szczególne znaczenie. Pudełko prezentowe powinno oddawać jego zawartość.

Możesz stworzyć własną kompozycję nieśmiertelnika, który stanie się pamiątką do końca życia.