Grupa ePrezenty

Nieśmiertelniki dla par z indywidualną personalizacją

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnego rodzaju nieśmiertelników. Do każdego z nich można dobrać wybrany przez siebie tekst oraz symbol. Mamy do zaoferowania nieśmiertelniki na różne okazje, ale dzisiaj chodzi o jedną konkretną kategorię, a mianowicie nieśmiertelniki dla par.

Wybierz swój własny nieśmiertelnik

Nieśmiertelnik może być prezentem zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety, chociaż oficjalnie przyjęło się, że to właśnie mężczyźni powinni je nosić. Spowodowane jest to między innymi kojarzeniem nieśmiertelnika z polem bitewnym, gdzie służył on do identyfikacji żołnierzy po śmierci i w wypadku zranienia. W dzisiejszych czasach postrzeganie to jednak się zmieniło. Mężczyźni nie noszą tego już jako narzędzia do identyfikacji, ale jako element ozdobny. Nie powinno się więc również w tym wypadku klasyfikować nieśmiertelników wyłącznie jako pomysł na prezent dla chłopaka. Wojskowy nieśmiertelnik jest przeznaczony przede wszystkim dla żołnierzy i osób silnie związanych z ojczyzną i patriotyzmem, ale w naszym asortymencie znajduje się też wiele nieśmiertelników, które można kupić jako prezent dla dziewczyny oraz chłopaka.

Czarne nieśmiertelniki US-Army

Nada się on doskonale dla każdego, kto jest w stałym i bardzo zażyłym związku. Ten nieśmiertelnik składa się z 2 czarnych blaszek połączonych jednym łańcuszkiem. W przypadku, gdy występują dwie blaszki bardzo często wykorzystuje się jedną pod dedykację tekstową, a drugą przeznacza się natomiast pod wygrawerowanie zdjęcia. Wspólna fotografia będzie pięknym uzupełnieniem i sprawi, że nieśmiertelnik stanie się unikatowy. Po wysłaniu zdjęcia na naszą stronę, zdjęcie zostaje dokładnie wygrawerowane metodą laserową, bardzo precyzyjnie odtwarzając wszystkie szczegóły. Świetnym prezentem byłby więc ten nieśmiertelnik dla chłopaka.

Pozłacany nieśmiertelnik mini

Nieśmiertelnik ten bardzo pięknie się prezentuje między innymi ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Nieśmiertelnik wraz z łańcuszkiem jest pokryty 24 karatowym złotem. Pasuje on zarówno do kobiety, jak i mężczyzny, więc bez wahania można kupić jako prezent dla drugiej połówki. Na blaszce można wygrawerować napis o długości nie przekraczającej 36 znaków. Gwarantujemy świetną jakość dedykacji dzięki wykorzystaniu metody diamentowej.

Srebrny nieśmiertelnik z łańcuszkiem

Ten nieśmiertelnik natomiast nieco wyróżnia się spośród pozostałych. Jest znacznie delikatniejszy, niż te przedstawione w pozostałych ofertach. Wygrawerowane imiona, inicjały bądź też krótki cytat będzie jego idealnym uzupełnieniem. Grawer będzie wykonany rylcem diamentowym, bezpośrednio na przedniej stronie nieśmiertelnika. Jako prezent doskonale sprawdziłby się on jako nieśmiertelnik dla dziewczyny.
Grawer znajdujący się na nieśmiertelniku może być wymyślony przez Ciebie, bądź też wybrany spośród naszych tekstów oraz cytatów, znajdujących się w zakładce teksty na nieśmiertelniki.

Oto kilka przykładowych możliwości graweru, które będą świetnie nadawać się na nieśmiertelnik na prezent dla chłopaka oraz dziewczyny:
„Miłość która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.”
„Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.”
„Kocham Cię bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro”