Grupa ePrezenty

Pamiątki I Komunii Świętej – prezent dla dziecka

komunia

Małymi krokami zbliża się okres I Komunii Świętych. W tym dniu dzieci, rodzice, jak również zebrani goście, zjeżdżają się w jednym miejscu, by świętować z okazji ceremonii przyjęcia przez dziecka Ciała Chrystusa. Jeśli jesteś jednym z gości i zastanawiasz się jaki podarować dziecku prezent, z miłą chęcią przedstawimy Ci kilka propozycji.

Pamiątki I Komunii Świętej powinny cechować się elegancją oraz wysoką jakością wykonania. Poniżej przedstawiamy Ci propozycje na prezent zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

Kryształowy obrazek z Hostią. 

Unikalny podarunek w postaci kryształowej skałki z motywem kielicha i Hostii będzie eleganckim prezentem dla dziecka na I Komunię Świętą. Możliwość umieszczenia indywidualnego graweru sprawi, że całość nabierze wyjątkowego i osobistego charakteru.

 

Ryngraf w onyksie w eleganckim pudełku

Wyjątkowym pomysłem na prezent będzie ryngraf z Matką Boską Częstochowską na onyksowym tle. Dołączenie indywidualnego graweru sprawi, że upominek stanie się jedynym w swoim rodzaju. Wybrana lub własna dedykacja, nada upominkowi oryginalnego znaczenia i sprawi. Pamiątka z pewnością zachowa się na bardzo długo i będzie wspaniałym wspomnieniem do końca życia.