Prezent dla córki na dzień dziecka.

Home » Blog » Pomysł na prezent » Prezent dla córki na dzień dziecka.

Dziś poznasz dwie propozycje na prezent dla córki z okazji dnia dziecka. Wiedz, że każdy z niżej wymienionych prezentów możesz zadedykować specjalnie dla swojej ukochanej młodej damy. No to ruszamy z propozycjami:)

Prezent dla córki – bransoletka Marbell z grawerem dedykacji.

Co możesz dać swojemu dziecku na szczęście? Jaki upominek będzie blisko córki i będzie przynosił wiele radości i szczęścia? Odpowiedź jest prosta i jedna. Delikatna i urocza bransoletka, po którą możesz sięgnąć w dowolnym kolorze zwróci uwagę niejednego dziecka. Zawieszka ze srebra w kształcie koniczynki sprawi, że wręczając prezent córce wręczysz jej również symbol szczęścia. I oby nie opuszczało jej nigdy.

Indywidualna personalizacja. 

Twój grawer z imieniem dziecka wykonamy bezpośrednio na zawieszce. Możesz cieszyć wyjątkowo udaną niespodzianką. Wiedz, że Twoja córka jest warta największych skarbów tego świata. Oby każdy dzień był dla niej równie szczęśliwy, co dzień dziecka.

Pluszowa przytulanka dla małej damy.

Kolejną propozycją na prezent dla córki jest pluszowy miś, zamknięty w metalowej puszce. Jeśli jesteś rodzicem, to z pewnością bardzo kochasz swoje dziecko. Twoja córa zatem uwielbia bawić się we własnym pokoju, a z misiów układa sobie widownię? Z pewnością przyda jej się jeden z nich. Tylko akurat ten posiada wyjątkową cechę.

Czym wyróżnia się nasz pluszak od pozostałych?

  • pluszak jest antyalergiczny w kolorze brązowym
  • posiada poliestrową białą koszulkę
  • przyjemny w dotyku

Na koszulce pluszaka nałożymy nadruk z imieniem Twojej córki. Stąd maskotka będzie własnością tylko Twojego dziecka. Całość będzie prezentować się wyjątkowo oryginalnie.

Dzień dziecka jest jeden raz w roku, chociaż Ty z pewnością chcesz rozpieszczać swój skarb przez cały rok. Dziecko przynosi w życiu dorosłego wiele radości i szczęścia. Wiedz, że to właśnie od Ciebie zależy jaki podarunek otrzyma córeczka.

Personalizacja sprawi, że każdy prezent będzie szczególnie wyjątkowy. Nadruk czy grawer to jedna z opcji, którą możesz wykorzystać dedykując swoją niespodziankę.

Oby Twoje kochane dziecko było szczęśliwe przez całe życie, jak w dniu swojego święta.

Inne posty

Prezent na rocznicę ślubu i dla Młodej Pary – najgorętsze okazje w Lipcu

Niewątpliwie sezon, jaki każdego roku rozpoczyna Lipiec kojarzy nam się ze ślubami, a co za tym idzie także rocznicami. Te dwie okazje idą w tym miesiącu w parze i to nie bez przyczyny. Ci, którzy w ubiegłym roku powiedzieli sobie sakramentalne TAK w tym obchodzić będą swoją pierwszą rocznicę ślubu. I w ten oto sposób […]

Statuetki – trofeum dla sportowca

Jeśli poszukujesz odpowiedniej statuetki dla sportowca, z okazji wygranych zawodów, proponujemy Ci przyglądnięcie się naszym kilku propozycjom. Bez względu na rodzaj zawodów jesteś w stanie wybrać odpowiednie trofeum, a następnie całkowicie jest spersonalizować. Zawody piłkarskie, szachowe, koszykarskie lub narciarskie i wiele innych, mogą być celebrowane przy wyjątkowej statuetce, na której umieścimy grawer z wybraną dedykacją. […]

Podziękowania dla rodziców i świadków – nowości ePrezenty.pl

Ślub to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Pary Młodej, ale i dla wszystkich gości. Wśród nich są osoby, które w szczególny sposób przeżywają ten szczególny dzień. Są to oczywiście rodzice Nowożeńców, jak i ich świadkowie. To właśnie oni mają ogromny wpływ na przygotowania do tej chwili, na którą Młodzi tak długo czekają. Piękną polską tradycją […]

Kategorie prezentów