Grupa ePrezenty

Prezent dla patrioty – Top najciekawszych kubków na prezent dla patrioty

Szukasz ciekawego prezentu dla bliskiej Ci osoby, która dumnie nazywa siebie patriotą? Wręcz jej podarunek bliski sercu taki, z którym chętnie będzie się identyfikować. Dzisiaj jako propozycje występują kubki w niecodziennych zestawach z nieśmiertelnikami, opatrzone tematyczną grafiką lub wzniosłym hasłem. Z pewnością znajdziesz wśród nich taki, który z chęcią podarujesz swojemu znajomemu patriocie na urodziny, imieniny czy inną ważną okazję. Sprawdź top naszych propozycji!

BIAŁY ORZEŁ

Ceramiczny biały kubek z grafiką Orła Białego oraz podpisem Patriotyzm Polecam Ten Styl Życia to pierwsza opcja do wyboru. Kubek o standardowej pojemności 330 ml posiada klasyczny, prosty kształt oraz gładką powierzchnię, ozdobioną patriotycznym nadrukiem. Grafika prezentuje dumnego i groźnego orła w koronie oraz owiewającą go, postrzępioną, biało-czerwoną flagę. Dołączony do niego nieśmiertelnik to blaszka w kolorze srebrnym, na kulkowym łańcuszku, posiadająca gumowy wyciszacz, dzięki któremu zawieszka nie robi hałasu podczas użytkowania. Na jednej stronie nieśmiertelnika znajduje się tekst z kubka, natomiast druga, przeznaczona jest na podaną przez Ciebie treść.

zestaw patriotyzm kubek i nieśmiertelnik z personalizacją
Zestaw Patriotyzm: kubek i nieśmiertelnik z grawerem

HISTORYCZNY HUSAR

Druga propozycja to taki sam kubek, ale z innym, oryginalnym nadrukiem, prezentujący postać groźnie wyglądającego, historycznego husara, przedstawiciela słynnej, zbrojnej, polskiej jazdy, na tle tarczy. Żołnierz widnieje w całym swoim rynsztunku, ubrany w zbroję, hełm i charakterystyczne skrzydła. W ręce kurczowo trzyma szablę. Znajdujący się pod nim biało-czerwony napis, Bóg Honor Ojczyzna, odwołuje się do dewizy Wojska Polskiego, ujmującej w ten sposób przysięgę wierności Ojczyźnie. Wchodzący w skład zestawu, blaszany nieśmiertelnik, powiela tekst z kubka, wzmacniając jego przekaz. Drugą stronę zawieszki pozostawiono pustą, byś mógł sam zaprojektować tekst, który tam się znajdzie. Zaskocz bliską Ci osobę oryginalną dedykacją lub pięknymi życzeniami.

zestaw husar nieśmiertelnik i kubek z personalizacją
Zestaw Husar: kubek i nieśmiertelnik z grawerem

WSPÓŁCZESNY POLAK

Ostatnia pozycja, zamykająca top naszej dzisiejszej listy, to ceramiczny kubek w kolorze białym, przedstawiający postać współczesnego Polaka, rozdzierającego swoją białą koszulę po to, by pokazać swoje przywiązanie do Ojczyzny i dumę z bycia jej częścią. Tuż pod swoim eleganckim ubraniem ukazuje godło Polski, które z dumą prezentuje. Postać z kubka jest ucieleśnieniem każdego patrioty, gotowego na wykrzyczenie słów Jestem Dumny z Bycia Polakiem. Znajdujący się w zestawie, blaszany nieśmiertelnik, powiela te słowa, a dodatkowo zawiera wygrawerowanego Orła Białego. Jego druga strona, podobnie jak w poprzednich zestawach, jest oddana do Twojej dyspozycji, byś mógł ją samodzielnie spersonalizować.

zestaw jestem dumny kubek i nieśmiertelnik z personalizacją
Zestaw Jestem dumny: kubek i nieśmiertelnik z grawerem

Jeśli potrzebujesz większej ilości zestawów dla prawdziwego patrioty, powinieneś odwiedzić nasz sklep internetowy. Znajdziesz tam nie tylko kubki, ale również koszulki w zestawach z nieśmiertelnikami. To świetny pomysł na ciekawy i praktyczny prezent na każdą okazję!