Grupa ePrezenty

Prezent dla przyjaciółki na 30 urodziny

Długo myślałeś nad tym jak powinien wyglądać prezent dla przyjaciółki na 30 urodziny? Mamy dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju propozycję, która nie tylko oczaruje bliską Ci osobę, lecz również będzie miłą niespodzianką dla Ciebie.

dla przyjaciolki

Proponujemy Ci wybranie uroczej bransoletki sznurkowej Marbell, która stanie się wspaniałą pamiątką na długie lata. Przyjaźń jest czymś szczególnym co może łączyć dwoje ludzi. Mając przy sobie osobę, która jest Ci bliska i pomaga w trudnych chwilach, wiedz, że warto jej się odwdzięczyć. Mając na uwadze niepowtarzalny charakter Twojego prezentu sięgnij po biżuterię, która swoim oryginalnym wyglądem oczaruje każdą osobę.

Sznurkowa bransoletka Marbell dostępna jest aż w 13 kolorach. Mamy dla Ciebie przygotowaną wersję przyjacielską, która stanie się dodatkiem do każdej stylizacji. Dwie bransoletki połączone są wspólnym charmsem w kształcie serca. Na obu połówkach umieścimy grawer z wybraną przez Ciebie treścią. Zamień prezent w wyjątkowy podarunek, który stale będzie przypominał o wspólnej przyjaźni.