Grupa ePrezenty

Prezent dla żeglarza z humorem – nowości ePrezenty.pl

Nie tak dawno na naszym blogu przedstawialiśmy prezenty marynistyczne w bardzo eleganckim wydaniu. Czas na ich nową odsłonę! Tym razem w naszych propozycjach na prezent dla żeglarza pojawiają się niespodzianki w luźniejszej wersji. W końcu na statku, jak i poza nim humor dopisuje każdego dnia. Warto podkreślić to niepowtarzalnym prezentem. Nie czekając dłużej zapraszamy Cię w przyjemny rejs po bezkresach personalizowanych upominków, jakie oferujemy. Komu w drogę temu prezent dla marynarza! Koło ratunkowe nie będzie Ci potrzebne, w końcu na wyprawę zabiera Cię sklep ePrezenty.pl.

Ręcznik z haftem – wyprawka na statek musi być!

Wzburzone wody mórz i oceanów wzywają Twego ukochanego na statek? Oczywiście pozwól mu spełnić jego największe marzenie. Nie zapominaj jednak o odpowiedniej wyprawce. Prócz ciepłej czapki, nieprzemakalnej kurtki i porządnych butów spakuj mu coś, co w każdej chwili będzie przypominać mu o domu, do którego wróci – to ręcznik z haftem. Wspaniała kotwica nawiąże do jego pasji i zawodu, a imię sprawi, że Twój prezent nie zawieruszy się we wspólnej kajucie z innymi towarzyszami. Wszystko spakowane? Zatem można ruszać w nieznane!

Haftowany ręcznik znakomicie sprawdzi się także na lądzie. To nie tylko prezent dla marynarza, ale i dla miłośnika książkowych, morskich przygód. Z tak żeglarskim gadżetem sprawisz, że jego mieszkanie przerodzi się w statek jego życia. Spraw mu niesamowitą radość!

Ręcznik z haftem (70 x 140) dla żeglarza – Kotwica

Zegar ścienny z nadrukiem – by ruszyć w rejs na czas

Żegluga to nie tylko przyjemności – to również obowiązki na statku, które muszą być wykonane na czas. Aby bliski Ci kapitan odpowiednio planował każdy dzień morskich zmagań podaruj mu zegar ścienny z nadrukiem. I choć nie udekoruje nim mostka kapitańskiego, to z przyjemnością zawiesi go w swoim domu. Zegar ten to prezent marynistyczny z prawdziwego zdarzenia:

  • nadruk utrzymany jest w morskiej kolorystyce,
  • widnieją na nim wszystkie kontynenty,
  • pośrodku nadrukowany jest statek symbolizujący morski rejs,
  • górna część zarezerwowana jest na Twoją imienną i żeglarską dedykację.

Całość dopełnia stopień kapitana, który można interpretować dwojako:

  1. jako osobę dowodzącą jednostką pływającą,
  2. lub jako osobę sprawującą bezpieczeństwo nad domem.

Podobnie jak ręcznik, tak i zegar może być pomysłem na upominek żeglarski dla zawodowca i amatora.

Zegar ścienny z nadrukiem dla żeglarza – Czas na rejs

Koszulka z nadrukiem w puszce – po niej poznasz prawdziwego kapitana

Jak z pewnością zauważyłeś do tematu żeglugi można podejść nie tylko dosłownie, ale również symbolicznie. W końcu bycie kapitanem nie musi oznaczać służby na statku. Może oznaczać chociażby otworzenie własnego bistro, serwującego owoce morza. Jeśli tylko Twój znajomy od niedawna jest właścicielem takiej restauracji, to podaruj mu prezent żeglarski, który śmiało może nosić na lądzie. To koszulka z nadrukiem nie tylko imienia obdarowanego, ale i zabawnej dedykacji. Kapitan żeglugi – nie – wielkiej te słowa z pewnością wywołają u niego salwę głośnego śmiechu. Dodatkowo koszulka umieszczona jest w metalowej puszce z takim samym nadrukiem.

To również doskonały gadżet żeglarski dla fana modeli statków. Nareszcie wśród swojej kolekcji będzie mógł poczuć się jak prawdziwy kapitan! Na pewno znasz kogoś, kto swoim morskim zainteresowaniem z dumą będzie nosić taką koszulkę. Zastanów się tylko przez chwilę i uhonoruj bliskiego Ci kapitana!

Koszulka z nadrukiem w puszce dla żeglarza – Kapitan żeglugi

Drewniana skrzynka na piwo – po wielkiej wyprawie należy się odpoczynek

Wysiłek każdego marynarza, czy żeglarza musi być odpowiednio wynagrodzony. Zadbaj o jego relaks odpowiednim prezentem marynistycznym. Choć na pozór drewniana skrzynka na piwo nie wydaje się za bardzo związana z morskimi wyprawami, to my udowadniamy, że jest zupełnie inaczej. Wszystko za sprawą graweru, który zmienia ten upominek w… koło ratunkowe! Przekonaj się o tym:

  • miejsce na niezbędnych 6 butelek – jest!
  • otwieracz, jakby w pobliżu było brak – na swoim miejscu!
  • wygodna rączka do bezpiecznego transportu – ma się rozumieć!

Wypisz, wymaluj koło ratunkowe, które nie raz wybawi z opresji obdarowanego. Pamiętaj jednak, aby nie dać mu za bardzo popłynąć :).

Drewniana skrzynka na piwo z grawerem dla żeglarza – Koło ratunkowe

Oryginalne pomysły na prezent dla żeglarza

Jak z pewnością zauważyłeś samo wybieranie prezentu dla żeglarza jest przyjemną wyprawą w nieznane Ci dotąd pomysły. Nasza bardziej humorystyczna odsłona upominków marynistycznych jest doskonałym dowodem na to, że wierny miłośnik morza wcale nie musi dryfować po wielkich wodach. Możesz go spotkać także i na lądzie! Jeśli, któryś z Twoich bliskich jest zafascynowany morzem i oceanem, to przy najbliższej okazji przeglądnij nasze prezenty dla żeglarza, ale tego lądowego. Gwarantujemy uśmiech od ucha do ucha.