Grupa ePrezenty

Prezent imieninowy dla teścia – grawer czy nadruk?

Czy wiesz skąd wziął się zwyczaj obchodzenia imienin? W tym czasie składamy solenizantowi życzenia i wręczamy różne prezenty. W zależności od tego, kto obchodzi swoje święto charakter podarunku jest całkiem inny.

Dziś zastanowimy się wspólnie nad prezentem imieninowym dla teścia. Głównym tematem będzie sposób personalizacji wybranego upominku.

Pierwszą propozycją jest zestaw szklanek do whisky z grawerem dedykacji i życzeń. Produkty wykonane są z wysokiej jakości szkła, które nadaje im solidnego wyglądu. Szklanki możesz swobodnie czyścić w zmywarkach mechanicznych. Pojemność jednej z nich wynosi 280 ml. Całość umieszczona zostanie w tekturowym pudełku pokrytym ozdobnym papierem. Pudełko zostanie na sam koniec przewiązane wstążką w kolorze starego złota. Grawer z dedykacją znajdzie się bezpośrednio na szklankach. Od tej pory Twój teść będzie mógł pić ulubione whisky w osobistym eleganckim szkle.

Drugą propozycją jest prezent z nadrukiem oraz z nutą humoru. Jeśli Twój teść jest zabawny i lubi żartować proponujemy mu wręczenie kubek z nadrukiem imienia i napisu NIE JESTEŚ STARY TYLKO RETRO. Taki kubek będzie mu towarzyszył przy porannej kawie, popołudniowej herbacie i rozbawiał za każdym razem kiedy na niego popatrzy. Bowiem codziennie trzeba mieć dystans do siebie. Produkt możesz czyścić w zmywarkach mechanicznych nie martwiąc się o jakość nadruku.