Prezent na nowe mieszkanie.

Home » Blog » Pomysł na prezent » Prezent na nowe mieszkanie.

Nowe mieszkanie cieszy szczególnie, tym bardziej, że jeśli wprowadza się do niego młode małżeństwo. Wybierając się na przyjęcie parapetówkowe zastanawiasz się co wybrać? Jaki kupić prezent na nowe mieszkanie?

Dziś spróbujemy odpowiedzieć Ci na to pytanie najlepiej. No to działamy!

Zaczniemy od czegoś skromnego. W każdym domu są jakieś ozdoby, mniejsze lub większe, a my lubimy dodatkowe elementy, które sprawią, że wystrój wnętrz będzie bardziej przyjazny. W zależności od tego jaki wolimy styl czy bardziej elegancki czy luźniejszy. Wybieramy takie dodatki, które sprawiają, że w naszym domu będzie się mieszkało znacznie milej i przyjemniej.

Poduszka dla pary – prezent na nowe mieszkanie.

Stąd pierwszą naszą propozycją będzie wspomniana poduszka, która ozdobi każdą kanapę, sofę, jak również będzie dekoracją samą w sobie. Co najciekawsze ten produkt możesz idealnie zadedykować wybranej parze i to imiennie!

Jak to zrobić? Każdy podarunek ma stworzone miejsce, w którym znajduje się edytor personalizacji. To właśnie tam możesz umieścić wybrane imiona ulubionej pary. Czy już widzisz błysk w oczach młodej pary na nowym mieszkaniu?

Ekskluzywny zestaw noży, bo kuchnia to serce każdego domu.

Meblowanie mieszkania to wyczerpujące zajęcie. Chcemy, by wszystko do siebie kolorystycznie pasowało i tym samym odpowiadało naszym wymaganiom. Co więcej było praktyczne. Dlatego wiele osób decyduje się na wybranie zestawu noży kuchennych w bloku.

Czym wyróżnia się nasz zestaw noży?

  • w skład kompletu wchodzi 5 rodzajów noży
  • produkty wykonane z odpornej na korozję stali
  • rękojeść wykonana z drewna egzotycznego PAKKA
  • blok wykonany z ciemnego drewna bukowego
  • komplet umieszczony w oryginalnym opakowaniu
  • gwarancja obejmuje 24 miesiące
  • możliwość grawerowania dedykacji

Grawerowanie zamieni każdy prezent na nowe mieszkanie w wyjątkową niespodziankę. Dedykacją może być znany cytat, życzenia lub szczególna data. Wiedz, że właśnie tylko taki rodzaj prezentów może zaskoczyć każdą parę, która rozpoczęła nową, wspólną drogę w życiu. Nowe mieszkanie to nowe wyzwanie, które sprawia, że budujemy gniazdko według własnego uznania.

Inne posty

Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Każdego roku tuż po Walentynkach panowie głowią się nad kolejnym dylematem związanym z obdarowaniem bliskich mu kobiet. Już 8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet, czyli idealna okazja, aby podkreślić, jak ważna jest kobieta w życiu. Panowie tego dnia wręczają prezenty kobietom, ale zanim to nastąpi co roku zadają sobie to samo pytanie: jaki prezent […]

Prezent dla żeglarza z humorem – nowości ePrezenty.pl

Nie tak dawno na naszym blogu przedstawialiśmy prezenty marynistyczne w bardzo eleganckim wydaniu. Czas na ich nową odsłonę! Tym razem w naszych propozycjach na prezent dla żeglarza pojawiają się niespodzianki w luźniejszej wersji. W końcu na statku, jak i poza nim humor dopisuje każdego dnia. Warto podkreślić to niepowtarzalnym prezentem. Nie czekając dłużej zapraszamy Cię […]

Wybierz prezent na Dzień Kobiet

8 marca każda kobieta będzie zasługiwać na bukiet kwiatów. Postaraj się, by tego dnia otrzymała również coś bardzo wyjątkowego. Wszystkie panie powinny być rozpieszczanie i zasypywane wieloma podarunkami. Naszą propozycją na udany upominek jest zestaw kieliszków do wina z grawerem dedykacji. Postaraj się, by ten dzień był wyjątkowy i zorganizuj swojej ukochanej romantyczny wieczór przy […]

Kategorie prezentów