Grupa ePrezenty

Prezent na rocznicę ślubu i dla Młodej Pary – najgorętsze okazje w Lipcu

Niewątpliwie sezon, jaki każdego roku rozpoczyna Lipiec kojarzy nam się ze ślubami, a co za tym idzie także rocznicami. Te dwie okazje idą w tym miesiącu w parze i to nie bez przyczyny. Ci, którzy w ubiegłym roku powiedzieli sobie sakramentalne TAK w tym obchodzić będą swoją pierwszą rocznicę ślubu. I w ten oto sposób Lipiec stał się najgorętszym miesiącem, obfitującym w bezgraniczną miłość przeznaczonych sobie ludzi. Już na jego początku warto zastanowić się jakie prezenty na ślub i rocznicę warto podarować swoim najbliższym. Z naszą pomocą możesz być o nie spokojny! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe prezenty z personalizacją, które zachwycą każdą obdarowaną parę.

Prezenty na ślub

Trend, jakim jest prezent na ślub z sezonu na sezon przybiera na sile. I wcale nie chodzi ani nam, ani Parze Młodej o komplet pościeli, ręczników czy sztućce. Teraz niespodzianki dla Nowożeńców są równie gustowne i z klasą, ale przede wszystkim nowoczesne i o wiele bardziej pamiątkowe. Z pewnością już domyślasz się, że w dużej mierze odpowiada za to personalizacja. To ona sprawia, że na pozór zwykły przedmiot staje się idealnym prezentem ślubnym. Poznaj nasze propozycje i zainspiruj się na ten miesiąc!

Drewniany album na zdjęcia

Ślub i wesele to zdecydowanie najpiękniejsze momenty w życiu dwojga kochających się ludzi. To dzień, który zdecydowanie warto zwieńczyć pamiątkami, które po wielu latach będą przypominały o ich wielkiej miłości. Wydawać by się mogło, że to właśnie rola fotografa – on ma zająć się robieniem zdjęć, które później dostanie Młoda Para. A gdyby tak zadbać o odpowiednią oprawę każdej fotografii?

Personalizowany album ślubny to cudowny i bardzo romantyczny prezent dla Pary Młodej. Umieszczone na okładce ich imiona za każdym razem będą przywoływać sentymentalne chwile. My polecamy wybrać drewniany album na zdjęcia, w którym obdarowani zmieszczą fotografie ze ślubu, wesele, a także z sesji narzeczeńskiej i plenerowej. Wykończony kolorowym nadrukiem stworzy pewnego rodzaju historię, która będzie trwać wiecznie. Takiej właśnie miłości życzymy każdej Młodej Parze!

Drewniany album serce z nadrukiem – Czas Ślubu

Skrzynka na wino z kieliszkami

Wino to doskonały pomysł na prezent ślubny! Szczególnie, że zamiast kwiatów to właśnie o nie prosi zdecydowana większość narzeczonych. Bordeaux, Pinot Noir, Chardonnay, Viognier – na półkach jest szeroki wybór wyselekcjonowanych butelek, więc mamy pewność, że wybierzesz wysokogatunkowy trunek. Tylko, czy pamiętasz o odpowiedniej oprawie wina? O papierowej torebce zapomnij już teraz – wybrane przez Ciebie najlepsze wino z półki wręcz zginie. Postaraj się o bardziej elegancką oprawę.

W tej roli doskonale sprawdzi się skrzynka na wino. Oczywiście mamy na myśli tą z personalizacją, która stanie się doskonałym schowkiem na najbardziej zacne butelki. Na prezent na ślub zdecydowanie polecamy wybór tej z kieliszkami. Wygrawerowane na nich imiona Nowożeńców na pewno ich zaskoczą i umilą im niejeden wieczór. Z taką niespodzianką kompleksowo zadbasz o bliską Ci parę!

Skrzynka na wino z kieliszkami na oryginalny na ślub – Wino Weselne

Balony z helem

Nieodłączną dekoracją sali weselnej są balony. Królują na niej niemal od zawsze, nadając tym samym lekkości i wyjątkowego charakteru. A gdyby tak Młoda Para mogła zabrać je do domu? Oczywiście nie namawiamy do ściągania ich z sali! To Ty możesz zadać o weselny klimat Nowożeńców w ich przytulnym gniazdku. Wystarczy, że postawisz na niezwykle kreatywny prezent na ślub.

Balony z helem wyskakujące z ogromnego pudła to genialna niespodzianka dla Pary Młodej. W ten sposób możesz im pogratulować i dodatkowo zasymbolizować, że ich najskrytsze marzenia stają przed nimi otworem. Ale to nie wszystko! Tak jak w przypadku każdego prezentu na ślub tutaj także zadbaliśmy o personalizację. Wykonamy ją w formie nadruku na każdym z balonów! Dołączony bilecik będzie ich przypieczętowaniem. Gwarantujemy Ci, że balony z nadrukiem będą elementem sesji plenerowej Twoich najbliższych.

Balony z helem na ślub – Pan i Pani

Prezenty na rocznicę ślubu

Pierwsza, piąta, dwudziesta – bez różnicy, którą rocznicę ślubu obchodzą Twoi bliscy! Ich miłość i tak stale rośnie w siłę i jest doskonałym dowodem na to, że nawet po wielu latach można kochać mocniej. Wspólny prezent na rocznicę ślubu jest zdecydowanie jednym z najważniejszych upominków, jaki chcemy z całego serca podarować najbliższym. Koniecznie musi budzić same pozytywne emocje i mieć pamiątkowy charakter. Zadbaj o to z personalizacją! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy tym razem.

Statuetka szklane serce

Statuetka do doskonałe zwieńczenie każdego jubileuszu. To pewnego rodzaju nagroda za wytrwałość i dążenie do wyznaczonych celów. Dokładnie tak wygląda życie w małżeństwie. Do droga pełna wzlotów i upadków, po której stąpa dwoje ludzie nie zbaczając na boki, a ich ideą jest stworzenie kochającej się rodziny. Warto podkreślić to idealną niespodzianką. I wcale nie musisz daleko szukać! Mamy dla Ciebie coś idealnego.

Prezent na rocznicę w postaci szklanego serca to marzenie niejednej żony i męża. To wspaniała nagroda na wieloletni staż małżeństwa i jedyna w swoim rodzaju dekoracja. My jednak postanowiliśmy pójść krok dalej i z dumą prezentujemy statuetkę z personalizowanym nadrukiem pięknej dedykacji. Wspaniała grafika dwóch ślubnych ptaszków doskonale łączy się z rocznicową tematyką. To jeden z piękniejszych niespodzianek przypominający obdarowanym o ich wspólnym szczęściu.

Szklane serce z nadrukiem – Na koralową rocznicę ślubu

Drewniany certyfikat z grawerem

Najważniejszym dokumentem potwierdzającym zawarcie małżeństwa jest oczywiście akt ślubu. Dokładnie schowany jest nie tylko dowodem, ale i pamiątką wspólnie przeżytych lat. Idąc w tym kierunku można trafić na genialny prezent na rocznicę ślubu. To upominek, który od razu przywołuje na myśl szczęśliwy dzień ich ślubu. A do tego wspaniała i personalizowana dedykacja!

Certyfikat to urokliwy prezent z okazji rocznicy ślubu, który jednocześnie stanie się wspaniałą pamiątką na długie lata. Zawarta w nim piękna dedykacja bez wątpienia wzruszy obdarowanych do łez. Dołączony złoty stojak ułatwi jego postawienie, choć może również cudownie zdobić ścianę – jest przystosowany do powieszenia. W szczególności polecany jest jako prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

Certyfikat z personalizacją dla rodziców na 45 rocznicę ślubu

Wyjątkowe okazje w Lipcu

Lipiec to miesiąc, w którym lato w pełni rozkwita. Podobnie jest z obchodzonymi w nim okazjami. Przepełnione miłością dwojga ludzi zasługują na równie wyjątkowe prezenty. Warto postawić na te z personalizacją, bo tylko one potrafią docenić każde kochające się małżeństwo. Jesteśmy pewni, że dostatecznie zainspirowaliśmy Cię do podarowania właśnie takiej niespodzianki. Przygotuj się należycie na zbliżający się ślub i rocznicę swoich najbliższych!