Grupa ePrezenty

Prezent na ślub i urodziny – wakacyjne nowości ePrezenty.pl

Jak miło jest przeglądać nowości ze sklepu ePrezenty.pl! Szczególnie, że w trakcie wakacji odbywa się najwięcej imprez i okazji do wspólnego świętowania. Śluby, rocznice, nawet tradycyjne urodziny latem mają całkiem inny charakter. W końcu to pora roku, na którą wszyscy czekamy z utęsknieniem. To właśnie słońce i jego dobroci zainspirowały nas do wprowadzenia nowości godnych wakacyjnych uroków. Już teraz poznaj je wszystkie i podaruj swoim bliskim przy najbliższej okazji. Jesteśmy pewni, że wśród wybranych przez nas TOP3 upominków wybierzesz chociaż jeden dla siebie. Zaczynajmy naszą wakacyjną przygodę!

Patera z grawerem na owocowe wypieki

Nie od dziś wiadomo, że swoich gości trzeba należycie przyjąć. I to niezależnie od okazji! Bardzo często zdarza się, że udekorowanie stołu i wyeksponowanie własnych wypieków może stać się nie lada wyzwaniem. Znasz osobę, którą za każdym razem to zadanie przerasta? A może Twoja mama ma taki problem, choć – jak wiadomo – jej ciasto z truskawkami smakuje najlepiej na świecie? Mamy rozwiązanie nie tylko dla Ciebie, ale i dla Twojej ulubionej cukierniczki!

Podaruj jej paterę na ciasto, dzięki której w piękny sposób będzie mogła podawać swoje wypieki najbliższym. I choć jest to niezwykle praktyczny prezent, to jednak jej sekret tkwi w czymś innym, bardziej wyjątkowym. Zjadając ciasto, kawałek po kawałku goście będą mogli odkrywać spersonalizowany grawer. I to dosłownie! Zadbaliśmy o to, aby obdarowana miała nie tylko ułatwione przyjmowanie gości, ale także, aby jej słodkości zostały docenione. Przecież to u niej każde letnie ciasto z sezonowymi owocami smakuje najlepiej. Ale, ale, ale! Gwarantujemy Ci, że patera z grawerem będzie królować nie tylko w czasie wakacji, a przez cały rok!

Polecamy ją jako prezent na urodziny, imieniny, czy po prostu bez okazji, jako dowód uznania.

Patera na ciasto z grawerem dla mamy – Nie ma jak u mamy

Kosz piknikowy z wyposażeniem do spędzania czasu we dwoje

Lato to okres, podczas którego aż pragnie się spędzać czas na świeżym powietrzu. Park, plaża, ogród i las – te właśnie miejsca przy sprzyjającej pogodzie są najchętniej odwiedzane przez młode pary i to szczególnie w trakcie ich podróży poślubnej. Zadbaj o to razem z naszą niewielką pomocą. Na prezent na ślub dla swoich przyjaciół, siostry lub brata podaruj kosz piknikowy z wyposażeniem, który ułatwi im wspólne wędrówki i wakacyjny odpoczynek.

Taka niespodzianka to prawdziwa gratka dla wszystkich osób uwielbiających spędzać czas na świeżym powietrzu. Oczywiście w tym przypadku także zadbaliśmy o personalizację – przecież nie mogło być inaczej! Wykonamy ją na skórzanej rączce od paska, gdzie będzie się pięknie prezentować. Zwróć także uwagę na wyposażenie kosza piknikowego. Obdarowani znajdą w nim:

  • 2 talerze porcelanowe,
  • 2 przyprawniki,
  • 2 komplety sztućców (nóż, widelec i łyżeczka),
  • 2 plastikowe kieliszki do wina,
  • korkociąg.

Tak wyjątkowym prezentem ślubnym z pewnością zainspirujesz ich do romantycznej kolacji w świetle gwiazd!

Kosz piknikowy z wyposażeniem dla pary – Strzała amora

Sadzonka sosny czarnej w skrzyni na podziękowanie dla rodziców

Let love grow to powiedzenie, które używane jest szczególnie przy okazji ślubów. I choć najczęściej dotyczy ono Młodej Pary, to są w ich życiu osoby, bez których nie udałoby im się stworzyć związku, który każdego dnia tak pięknie rozkwita. Domyślasz się już kogo mamy na myśli? Oczywiście, że ukochanych rodziców! A skoro to mama i tata, to czekają nas podziękowania dla rodziców. Wróćmy zatem do myśli, od której zaczęliśmy naszą przygodę z tym wyjątkowym prezentem. Niech rośnie miłość – tak brzmi jej polska wersja, która ewidentnie wskazuje na upominek, który kwitnie, a jest nim cudowna sadzonka sosny czarnej.

Aby jednak nie było nudno zadbaliśmy o odpowiednią oprawę tego prezentu dla rodziców. Sama sadzonka ozdobiona jest workiem jutowym i czerwoną wstążką, aby wyglądała bardzo elegancko. Dołączona do niej łopatka nie tylko pasuje idealnie, ale także ułatwi wkopanie drzewka. Całość mieści się w drewnianej skrzynce z grawerem personalizowanej dedykacji. Dzięki otworowi na przedniej ściance w przyszłości może stać się karmnikiem dla ptaków lub wygodnym pudełkiem na alkohol.

Gwarantujemy Ci, że Twój wakacyjny ślub rozkwitnie w ogrodzie Twoich rodziców!

Sadzonka sosny czarnej w skrzyni z grawerem dla rodziców – Podziękowanie

Personalizowane prezenty na lato od ePrezenty.pl

Jak widzisz lato i wakacyjny czas kojarzy się nie tylko z upalną pogodą i wytęsknionym urlopem. To także okazje, które możesz podkreślić jedynym w swoim rodzaju, bo personalizowanym prezentem. Warto o to zadbać.