Grupa ePrezenty

Prezenty dla dzieci na Mikołajki z Twoją dedykacją – nasze inspiracje

Ileż to razy w gronie znajomych dyskutowaliśmy o tym, że w tych zwariowanych czasach nawet znalezienie drobnego prezentu dla naszego dziecka staje się uciążliwym problemem. A wszystko to przez bogactwo wyboru, z którym przychodzi nam się zmierzyć. To wszystko zabiera mnóstwo czasu, a przecież czas to pieniądz, albo chwila zasłużonego relaksu. Zawsze warto odwołać się do doświadczeń naszego dzieciństwa. To nic, ze było zupełnie inne… świat dziecka, jego spojrzenie na otaczająca nas rzeczywistość wcale tak bardzo się nie zmienia. Może się okazać, że martwimy się na zapas, a proste rozwiązanie mamy pod samym nosem. Proste prezenty na Mikołaja, które kiedyś cieszyły nas, na pewno będą cieszyć również nasze pociechy. Właśnie z myślą o takich sytuacjach, by pomóc ci w znalezieniu pomysłu na odpowiednie prezenty dla dzieci na Mikołajki, stworzyliśmy linię świątecznych upominków skierowanych przede wszystkim do najmłodszych.

Skarbonka ze świątecznym motywem

prezent dla dziecka na Mikołaja skarbonka z imeniem

Skarbonka z nadrukiem na Mikołajki

Właśnie z tej linii pochodzi wspaniała skarbonka na prezent mikołajkowy. Prosty i bardzo praktyczny upominek, który ma nauczyć naszą pociechę trudnej sztuki zarządzania własnymi finansami. Dzięki personalizacji taki upominek na Mikołaja dla dziecka znajdzie honorowe miejsce w jego pokoju – nawet tego dużo starszego. Pamiętaj, że twoja dedykacja ma ogromny wpływ na wycenę jego wartości, której na pewno dokona twoje dziecko.

puszka z imieniem dla dziecka na mikołaja

Skarbonka ze świątecznym nadrukiem

Puszka ozdobiona jest świątecznym nadrukiem, jednak cała kolorystyka jest delikatna i będzie dekoracją pokoju nie tylko w okresie świątecznym.Obdarowane nią dziecko będzie mogło gromadzić wewnątrz skarbonki z nadrukiem oszczędności na realizację mniejszych i większych marzeń. Podaruj ją na prezent dla chłopca na Mikołaja lub upominek dla dziewczynki i miej pewność, że będzie doskonałą pamiątką.

Dekoracyjna poduszka – prezenty mikołajkowe dla dzieci

poduszka świąteczna z imieniem prezent dla dziecka na mikołajki

Świąteczna poduszka z imieniem dla dziecka

W kalendarzu znów zbliża się grudzień, a z nim powraca odwieczny problem wyboru prezentów dla dzieci na mikołajki. Czym ich zadowolić? Czym zaskoczyć?! Niełatwa sprawa…Setki tysięcy rodziców na całym świecie zadają sobie podobne pytania. Tylko czy to może nam poprawić samopoczucie. Wtedy sięgamy po sprawdzone metody i przeczesujemy internet w poszukiwaniu okazji lub frapujących propozycji. Taką właśnie niebanalną ofertę chcemy Ci zaproponować. To spersonalizowana poduszka z nadrukiem i zabawną grafiką wykonaną technika sublimacji. Nasze poduszki z personalizacją są wybierane przez naszych Klientów na prezent dla osób w każdym wieku. Wiemy, że sprawiają radość najmłodszym i starszym i pozostają pamiątką na lata.

Podusia jest rewelacyjna! Mięciutka i delikatna, jakby stworzona do przytulania. Bo taką właśnie zaplanowaliśmy dla niej rolę. Ma stać się ukochaną przytulanką dla Twojego dziecka. Niezależnie od wieku, wypoczynek z taką poduszką sprawi radość i przyjemność każdemu dziecku. Na dodatek wesoły nadruk ożywi wnętrze dziecięcego pokoju, a zabawny tekst rozjaśni buzię uśmiechem. Nawet po latach wsunięta pod głowę będzie pachniała szczęśliwymi chwilami dzieciństwa. Ta ozdobna, świąteczna poduszka z imieniem może w przyszłości stać się dla Twojego dziecka inspiracją. Kiedyś w kalendarzu znów zapuka grudzień, a ono będzie poszukiwało pomysłu jaki kupić prezent dla dziecka na Mikołajki

Zakładka do książki z grawerem na prezent dla dziecka

prezenty dla dziec na Mikołajki drewniana zakładka do książki sowa

Zakładka do książki Sowa z grawerem

Twoje dziecko odniosło sukces? Jest super grzeczne lub zbliżają się jego urodziny? A może po prostu chcesz mu sprawić prezent, bo chcesz zobaczyć w jego oczach ten błysk szczęścia, radości i zachwytu, który towarzyszy oczekiwaniom na niespodziankę…Co to?

Bądź oryginalny i kup tym razem prezent na Mikołaja, który całkowicie go zaskoczy. Tani, bez technicznych fajerwerków, prosty w użyciu i obsłudze. Tak się składa, że mamy w naszej ofercie taki pomysł na genialny prezent dla dziecka na różne okazje.
To drewniana zakładka do książki z możliwością indywidualnej personalizacji, która powinna sprawić radość każdemu kto ja otrzyma. Projektując ja bazowaliśmy na starych sprawdzonych zasadach. Wykonana z ekologicznych, trwałych materiałów. Lekka sklejka ma kształt sowy, która jest symbolem mądrości, a ta przecież rodzi się w naszych głowach przede wszystkim dzięki sztuce czytania mądrych ksiąg. Kolorowy pomponik to ozdoba, która pomaga w szybkim zlokalizowaniu zakładki w książce. Zakładki do książek możesz podarować dzieciakom mniejszym im większym. Wybierz taką, która idealnie będzie pasować do charakteru dziecka, którego chcesz zaskoczyć tym ciekawym upominkiem.

Osobną role pełni tekst, który wygrawerujemy metoda laseru co sprawi, że przetrwa on lekturę tysięcy stron. Zamieściliśmy tam mądre zdanie „ Czytam więc jestem”. Możesz powiedzieć swojemu dziecku, że w języku łacińskim brzmi ono „Lego ergo sum”, a kiedy spyta skąd to wiesz, odpowiedz… „Wiem bo czytam”… Zrobi wrażenie!

Spersonalizowane prezenty dla dzieci na Mikołajki to nasza odpowiedź na pytanie, co im kupić na 6 grudnia. Szeroki wybór i możliwość dostosowania dedykacji sprawi, że wybrany przez Ciebie upominek na pewno będzie trafiony.