Grupa ePrezenty

Prezenty marynistyczne z dedykacją

Masz przyjaciela, który mówi, ze kocha morze? Na dodatek kupuje jakieś specjalistyczne czasopisma poświęcone żaglom? No nie! Jeszcze na dodatek w domowym zaciszu skleja modele statków? Czystej, słonej wody marynista! Jak każdy opętany jakąś pasją facet, nie ma łatwego charakteru, choć kiedy go bliżej poznasz, to gość do rany przyłóż. Żeby tylko mniej gadał i gadał, o tych żaglowcach, liniowcach, torpedowcach i innych morskich dziwadłach. Ale co tam, to przyjaciel, a my mamy dla ciebie fantastyczną propozycję – wyjątkowe, eleganckie prezenty marynistyczne z dedykacją.

Drewniany Żaglowiec z grawerem dla przyjaciela

prezenty marynistyczne z dedykacją drewniany żaglowiec replika

Drewniany żaglowiec z grawerem na prezent

Nieważna okazja, zaufaj nam, Twój przyjaciel będzie zachwycony jak dziecko! To wykonana z niezwykłym pietyzmem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły drewniana replika żaglowca, który przeżył już niejeden sztorm. Najważniejsze, że przetrwał i wrócił szczęśliwie do portu. Kiedy twój przyjaciel weźmie go do ręki, poczuje we włosach powiew morskiej bryzy, smak soli w ustach, wibracje pokładowych desek i zapragnie… No właśnie… cały urok tego prezentu to fakt, że ożywia męskie marzenia i budzi żądzę przygód.
Dekoracje marynistyczne pełnią więc dwojaka rolę – ożywiają wnętrze, nadają mu odpowiedniego charakteru i jednocześnie przypominają o największej pasji ich właściciela. Prezenty marynistyczne dodadzą wnętrzu niezwykłego charakteru. W połączeniu z dedykacją, którą zamieścimy na upominku otrzymasz pamiątkę niezwykłą, jedyną w swoim rodzaju. Dodamy osobisty grawer, który zamieścimy na tabliczce przytwierdzonej do postawy modelu. Może – Wracaj szczęśliwie do portu! Przydadzą się każdemu mężczyźnie….kiedy przygoda wezwie go na szlak, a adrenalina zacznie krążyć w jego żyłach. Drewniany żaglowiec będzie pamiątką, cudowną niespodzianką z okazji urodzin czy przejścia na emeryturę.

Kompas z grawerem dedykacji w białym pudełku

prezenty marynistyczne z dedykacją stylizowany kompas w etui z grawerem

Kompas z zegarem słonecznym w szkatułce z dedykacją

Każdy facet ma w sobie ten szczególny gen, który popycha go do dalekich wypraw, odkrywania nowych światów, a na końcu wpędza w kłopoty, z których muszą wyciągać go znajomi i przyjaciele. Kocha nieskrępowane poczucie wolności, uwielbia ryzyko i nie kalkuluje… Kobiety go uwielbiają, mężczyźni szanują i trochę mu zazdroszczą. Jeśli masz takiego przyjaciela, to mamy dla ciebie propozycję idealnego prezentu dla niego, który możesz mu podarować na każdą właściwie okazję.
To elegancki, mosiężny kompas z zegarem słonecznym w białym lakierowanym pudełku, który świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu. Kompas, stylizowany na antyk, będzie również wspaniałym prezentem dla szefa lub współpracownika. Grawerowana dedykacja, którą zamieścimy wewnątrz pudełka doda prezentowi szczególnego, osobistego charakteru. Nie martw się, jeżeli tylko ktoś jest żeglarzem, uwielbia podróże, upominki marynistyczne zawsze go ucieszą. Co ważne, może też pomóc szczęśliwie wrócić w domowe pielesze z awanturniczej wyprawy wgłąb miejskiej dżungli. Stylizowany, mosiężny kompas w szkatułce będzie go zawsze nakierowywał na właściwą drogę.

Karafka masztowiec z zestawem kieliszków na prezent dla niego

prezenty marynistyczne karafka masztowiec

Karafka Masztowiec z kieliszkami i grawerem

Kiedy naprawdę nie masz już sił, ani ochoty na poszukiwania jakiegoś nadzwyczajnego prezentu to po prostu pomyśl. Bo jeśli to zwykły, nie zadzierający nosa facet, to uszczęśliwi go zwykły, marynarski prezent. No, może nie do końca taki zwykły!

To statek, który dopiero przy bliższym spojrzeniu zamienia się on w karafkę z grawerem.

Stylizowana na okręt karafka z kieliszkami wygląda jakby czekała w porcie na rozładunek. Od czego jednak są przyjaciele! Na pewno pomogą. Całość idealnie dopełnia piękny grawer dedykacji na froncie szklanego kadłuba. Grawer z imieniem oraz rokiem urodzenia obdarowanej osoby sprawi, ze twój prezent zyska w pełni osobisty charakter. Prezenty marynistyczne z dedykacją to świetny upominek na urodziny, imieniny czy zakończenia kariery zawodowej.

Mamy nadzieję, że to zestawienie pomoże Ci wybrać idealny prezent dla marynarza lub innej osoby, szaleńczo zakochanej w morskich przygodach. Pamiętaj, że wybierając prezenty marynistyczne z dedykacją wręczasz coś wyjątkowego, czego nie znajdziesz na sklepowych półkach.