Grupa ePrezenty

Prezenty na Dzień Mamy – nowości ePrezenty.pl

Zapewne od kilku dni zastanawiasz się co kupić na Dzień Mamy. Bez względu na to, czy jesteś osobą dorosłą, czy jeszcze nastolatkiem z pewnością chcesz, aby Twój prezent dla mamy był jedyny w swoim rodzaju. W końcu ukochana mamusia to najważniejsza osoba w Twoim życiu, a Ty zawsze będziesz jej dzieckiem. Gdy wielkimi krokami zbliża się 26 maj każdy chce znaleźć taką niespodziankę, która będzie dla obdarowanej najpiękniejszą pamiątką. Sklep ePrezenty.pl to miejsce wyjątkowych prezentów na Dzień Mamy! Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowości, abyś miał szeroki wybór idealnych upominków z personalizacją. Chcesz dowiedzieć się, co tym razem dla Ciebie przygotowaliśmy? Sprawdź nasz artykuł i wybierz prezenty na Dzień Mamy z duszą!

Kwiaty na Dzień Mamy w nowej odsłonie

Wręczenie kwiatów z okazji Dnia Mamy to piękny gest, po który sięga niemal każdy. To znany od lat sposób na podziękowanie jej za całe dobro i ciepło płynące z serca. Martwisz się, że świeże, cięte kwiaty po kilku dniach stracą swój piękny wygląd i za jakiś czas znikną ze stołu, czy komody Twojej mamy? Jest na to sposób! W naszych pracowniach stworzyliśmy kwiatowe prezenty na Dzień Matki, które nigdy nie zwiędną. Powiemy nawet, że z roku na rok będą nabierać pamiątkowej mocy. Przekonaj się sam, że proponowane przez nas kwiaty w nowej odsłonie są tym, czego szukasz!

Ramka z kwiatami i grawerem dla Mamy – przyjaciela

Każda mama uwielbia róże. Można powiedzieć, że tak jak te kwiaty królują w ogrodzie, tak i ona jest władczynią we własnym domu, która scala całą rodzinę. Do tego Twoja ukochana mama to przyjaciel, z którego się nie wyrasta. Te piękne słowa zawarliśmy w naszej kwiatowej propozycji prezentu z okazji Dnia Matki. To drewniana ramka z okienkiem z przezroczystej pleksi, w której zamieściliśmy ok. 45 piankowych, czerwonych różyczek. Powieszona na ścianie lub postawiona na półce będzie cieszyć Twoją mamę przez bardzo długi czas. Grawer, jaki wykonamy na froncie okienka z pleksi gwarantuje długotrwałość i dokładność. Aby jeszcze bardziej podkreślić wagę tego wyjątkowego dnia, wspomnianą wcześniej dedykację opatrzymy także słowem MAMA i Twoim podpisem. Ramka udekorowana będzie czerwoną wstążką z kokardą, dzięki której możesz zrezygnować z torebki. Wystarczy, że weźmiesz w dłonie swój prezent dla mamy i ruszysz wyrazić grawerem swoje uczucia.

Ramka z kwiatami z grawerem na dzień mamy – Najważniejszy przyjaciel

Flower box ze sztucznymi różami na Dzień Mamy

Ah te piękne róże – ciągle przypominają nam o mamie, dlatego postanowiliśmy, że nasza kolejna propozycja na oryginalny prezent na Dzień Mamy także będzie w różanej tematyce. Co to właściwie jest? To flower box ze sztucznymi różami. Bukiet składa się z jedenastu kwiatów w czerwonym kolorze. Umieszczone są w czarnym pudełku z uchwytem do trzymania, jak i dekoracyjną wstążką. Najważniejsza jest jednak personalizacja. Z przodu flower boxa wykonamy dla Ciebie prostą dedykację, która wyraża całe Twoje uczucie, jakim darzysz obdarowaną. Mamo Kocham Cię – nie ma cudowniejszych słów, jakie może wypodziedzieć dziecko i to bez względu na wiek. Do tego na dedykacji znajdzie się Twój podpis, więc Twoja mamusia nie będzie miałą żadnych wątpliwości od kogo otrzymała tak wyjątkowy prezent na Dzień Mamy.

Flower box ze sztucznymi różami na dzień mamy – Więź

Kartka na Dzień Mamy z bransoletką na sznurku – dwa prezenty na Dzień Mamy

Matkę i córkę zawsze łączy szczególna więź, która jest wyryta w ich sercach. Prawda, że to piękne słowa? Teraz możesz podarować je swojej mamie w wyjątkowej odsłonie, jaką jest drewniana kartka na Dzień Mamy. Oprócz tej cudownej dedykacji i Twojego podpisu na kartce znajdzie się nadruk zdjęcia, które nam prześlesz! Umieścimy je w sercu otoczonym kolorowymi kwiatami. To jednak nie wszystko! Całość dopełnia bransoletka na sznurku, z zawieszką w kształcie serduszka. Także na niej znajdzie się Twoje imię, aby obdarowana każdego dnia czuła Twoją bliskość. Ten prezent na Dzień Mamy szczególnie polecamy dla tych córek, które w tym szczególnym dniu nie mogą być razem z mamą. Dzięki naszej pomocy nawet na odległość będziecie mogły celebrować 26 maja. Najważniejsze jednak jest to, że dzięki bransoletce Wasza więź będzie odczuwalna każdego dnia. Prawda, że to wzruszający prezent dla mamy?

Kartka na dzień mamy z bransoletką na sznurku – Bliskość

Album na zdjęcia z nadrukiem na pierwszy Dzień Mamy

Pierwszy Dzień Mamy to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić w odpowiedni sposób. Zastanawiasz się, jak to możesz zrobić? Oczywiście kwiatowo, choć w nieco bardziej pamiątkowym wydaniu. Naszą propozycją jest album na zdjęcia z nadrukiem przesłanej przez Ciebie fotografii w kwiatowej ramie. Pomieści on aż 200 zdjęć standardowej wielkości – jesteśmy pewni, że świeżo upieczona mama bez trudu go zapełni. Taka forma upominku na Dzień Mamy będzie niezwykle pamiątkowa. Nawet po wielu latach będziecie mogli całą rodziną wspominać ten szczególny czas. Abyście mieli pewność, że album został podarowany na Dzień Mamy dodatkowo opatrzymy go dedykacją i personalizacją z imieniem dziecka i mamusi. Mając taki album na zdjęcia w swoim domu zapewnisz swojej rodzinie możliwość przeżycia tych wspólnych chwil jeszcze raz.

Album na zdjęcia z nadrukiem na dzień mamy – Wspólne wspomnienia

Doniczka drewniana na kwiaty z grawerem

Drewniana doniczka na kwiaty to niezwykle trafiona forma prezentu na Dzień Matki. Można w niej oczywiście umieścić świeże kwiaty w osłonkach, które bez wątpienia będą zdobić wnętrze nie tylko w lecie, ale także podczas innych pór roku. Nie myśl tylko, że nasza propozycja jest uniwersalna! Dzięki personalizacji, jaką wykonamy za pomocą graweru doniczka stanie się jedynym w swoim rodzaju upominkiem, który zadedykujesz swojej mamie. Przecież to właśnie dzięki niej w Twoim domu kwitnie miłość! Warto zatem stanąć na wysokości zadania i podarować tak super prezent na Dzień Mamy. Każda prawdziwa miłośniczka kwiatów będzie naszą propozycją zachwycona. Wywołaj uśmiech na twarzy swojej mamy i radość w sercu razem z nami!

Doniczka drewniana na kwiaty z grawerem dla mamy – Miłość kwitnie

Dzień Mamy – prezent z personalizacją

W tak szczególnym dniu, jakim jest Dzień Matki warto podarować jej wyjątkowy prezent. Bez wątpienia zasługuje na niespodziankę płynącą prosto z serca. Poza mocnym uściskiem i pięknymi życzeniami warto postawić na specjalne prezenty na Dzień Mamy. Jesteśmy pewni, że dzięki nam już wiesz co podarujesz jej w tym roku. Oryginalne prezenty na Dzień Matki ze sklepu ePrezenty.pl dadzą Ci o wiele więcej niż te ze sklepowych półek.