Przykłady grawerowania laserowego

Home » Blog » Pomysł na prezent » Przykłady grawerowania laserowego

laser
Każdy prezent może osiągnąć szczególne znaczenie tylko wtedy jeśli się o to postarasz. Wychodząc na przeciw Twoim wymaganiom i dylematom prezentujemy laserowy sposób grawerowania Twojego prezentu. 

Chcemy, abyś miał świadomość, że na portfelu, który pragniesz wręczyć bliskiej osobie możemy wprowadzić Twoją osobistą dedykację. Sam przyznasz, że prezent z indywidualną treścią prezentuje się znacznie lepiej, prawda? Grawer laserowy obejmuje wszystkie produkty o skórzanej strukturze.

Na szklane pamiątki, kieliszki oraz wazony tekst również wprowadzany jest dzięki technice grawerowania laserowego. Bez wahania  można stwierdzić, że laser jest niezawodnym sposobem na grawer i zapewnia jego długowieczność.

Metodę laserową wykorzystujemy również do wprowadzania tekstu na prezenty wykonane z drewna. Szkatułki, obrazki i cała reszta prezentów o drewnianym wykończeniu jest grawerowana laserem.

Chcemy, abyś wiedział, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ produkty, na których teoretycznie nie można umieścić graweru również personalizujemy. Wszystko za sprawą laminowanych tabliczek, które są przytwierdzane bezpośrednio do produktu. Welurowe pudełeczka, zegary, trofea czy nawet Pisma Święte podlegają grawerowaniu. Sprawdź i przekonaj się sam, jak pięknie może prezentować się Twój upominek.

Inne posty

Prezenty dla dzieci na Mikołajki z Twoją dedykacją – nasze inspiracje

Ileż to razy w gronie znajomych dyskutowaliśmy o tym, że w tych zwariowanych czasach nawet znalezienie drobnego prezentu dla naszego dziecka staje się uciążliwym problemem. A wszystko to przez bogactwo wyboru, z którym przychodzi nam się zmierzyć. To wszystko zabiera mnóstwo czasu, a przecież czas to pieniądz, albo chwila zasłużonego relaksu. Zawsze warto odwołać się do […]

Nowość – Szklana karafka w kształcie butelki

Wybierasz się na imprezę do znajomych i nie wiesz co im podarować? Mamy dla Ciebie oryginalną karafkę w kształcie butelki, która z pewnością oczaruje nie jedną osobę. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału sprawdzi się rewelacyjnie zarówno jako prezent na urodziny, imieniny lub rocznicę ślubu znajomych czy bliskich osób z rodziny. Twoja indywidualne treść grawerowania […]

TWORZYMY Z PASJĄ DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH!

Prezenty z personalizacją niezwykle cieszą… zarówno osoby obdarowane jak i te które wręczają podarunki. Indywidualne teksty, życzenia dedykacje czy wyznawania zamieszczone na prezencie przekazują ważne słowa i pozostają pamiątka na długie lata. Od lat z pasją tworzymy ciekawe i oryginalne propozycje prezentowe dla każdego i na każdą okazję… Codziennie nasza załoga precyzyjnie dopracowuje każdy produkt […]

Kategorie prezentów