Grupa ePrezenty

Przykłady grawerowania laserowego

laser
Każdy prezent może osiągnąć szczególne znaczenie tylko wtedy jeśli się o to postarasz. Wychodząc na przeciw Twoim wymaganiom i dylematom prezentujemy laserowy sposób grawerowania Twojego prezentu. 

Chcemy, abyś miał świadomość, że na portfelu, który pragniesz wręczyć bliskiej osobie możemy wprowadzić Twoją osobistą dedykację. Sam przyznasz, że prezent z indywidualną treścią prezentuje się znacznie lepiej, prawda? Grawer laserowy obejmuje wszystkie produkty o skórzanej strukturze.

Na szklane pamiątki, kieliszki oraz wazony tekst również wprowadzany jest dzięki technice grawerowania laserowego. Bez wahania  można stwierdzić, że laser jest niezawodnym sposobem na grawer i zapewnia jego długowieczność.

Metodę laserową wykorzystujemy również do wprowadzania tekstu na prezenty wykonane z drewna. Szkatułki, obrazki i cała reszta prezentów o drewnianym wykończeniu jest grawerowana laserem.

Chcemy, abyś wiedział, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ produkty, na których teoretycznie nie można umieścić graweru również personalizujemy. Wszystko za sprawą laminowanych tabliczek, które są przytwierdzane bezpośrednio do produktu. Welurowe pudełeczka, zegary, trofea czy nawet Pisma Święte podlegają grawerowaniu. Sprawdź i przekonaj się sam, jak pięknie może prezentować się Twój upominek.