Grupa ePrezenty

TOP 3 – Koszulki patriotyczne

Zastanawiasz się nad prezentem dla prawdziwego patrioty i pasjonata historii ? Podaruj mu koszulkę z ciekawym patriotycznym nadrukiem, która idealnie nadaje się na prezent.

Prezentujemy Ci trzy modele koszulek z nadrukiem, które pokochali nasi klienci i które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Biała koszulka Dumny Polak

Pierwsza z wyróżnionych koszulek jest w kolorze białym, jest to o tyle wdzięczny kolor, że na takim tle każdy nadruk prezentuje się rewelacyjnie . Dzięki wyrazistym kolorom na nadruku całość prezentuje się bardzo wyraziście i wprost manifestuje klimat w jakim utrzymany jest upominek. Koszulka dedykowana wszystkim, tym którzy z dumą noszą w sercu Polskę, a wyrażają to nie tylko w tym co robią, ale również jak wyglądają.

Czarna koszulka Patriotyzm

Kolejna propozycja dla prawdziwego patrioty, zakochanego w Polsce jest koszulka w kolorze czarnym, z grafiką orła w koronie i skrzydłami w barwach flagi narodowej. Koszulka bardzo wyraźnie odzwierciedla styl życia jaki obrała osoba nosząca taki t T-shirt. Koszulka patriotyczna to idealny prezent dla każdego, kto nie boi się wyrażać swoich poglądów i przekonań.

Czarna koszulka Husar

Trzecią i zarazem ostatnia naszą topową propozycją jest koszulka w kolorze czarnym z dość oryginalnym nadrukiem. Na T-shircie przedstawiona jest podobiznę żołnierza służącego w husarii wraz z patriotyczną dewizą Bóg Honor Ojczyzna, które to wyrażają wierność państwu i nawołują do idealistycznego traktowania kraju. Koszulka z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy w swoim życiu kierują się przywołaną maksymą.

Wszystkie wymienione koszulki są bawełniane, posiadają klasyczny krój w wersji casual fit dopasowany do sylwetki i dostępne są w rozmiarach od S do XL. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości maszyn nadruk jest trwały, a koszulki nawet po kilkudziesięciu praniach nadal zachwycają wyrazistością kolorów.