Grupa ePrezenty

Top 3 najlepszych nieśmiertelników ze stali

Nieśmiertelnik to gadżet, który dosyć dawno stał się modny, a mimo to wciąż nie traci na popularności. Cały czas powstają nowe wzory, coraz to bardziej zmyślne kształty i elementy są wieszane obok blaszki. Jeśli, tak jak inni, chciałbyś go nosić albo  po prostu poszukujesz prezentu dla kogoś bliskiego, zapraszamy do zapoznania się z naszą top listą nieśmiertelnikowych hitów 🙂

MIEJSCE 1. – PONADCZASOWA KLASYKA

To jeden z najpopularniejszych wzorów nieśmiertelników i jednocześnie najtrwalszych. Solidnie wykonany ze stali chirurgicznej, wypolerowany na wysoki połysk, pięknie błyszczy, wisząc na długim, kulkowym łańcuszku. Dzięki możliwości wykonania graweru, Twój prezent zyska niepowtarzalny charakter – umieszczając na nim dowolny cytat czy kilka słów płynących prosto z serca sprawisz, że te dwie zwykłe blaszki staną się wartościową pamiątką. Do stalowego nieśmiertelnika z kulkowym łańcuszkiem możesz dokupić eleganckie pudełeczko prezentowe albo, w którym będzie się świetnie prezentował – jak to prezent!

stalowy nieśmiertelnik z grawerem
Stalowy nieśmiertelnik z przykładową personalizacją

MIEJSCE 2. – 2W1 

Dosyć nietypowy nieśmiertelnik – łączy ze sobą tradycyjną blaszkę nieśmiertelnika z krzyżykiem. Jego wygląd sugeruje, że został stworzony głównie z myślą o mężczyznach, ale kobiety z powodzeniem mogą go nosić, jako bardziej wyrazistą formę biżuterii. Jako, że został wykonany ze stali chirurgicznej, jest odporny na rdzę i nie uczula – więc śmiało możesz go nosić na szyi. Umieść na blaszce ulubiony tekst swojej ukochanej i podarować jej ten niezwykły upominek. Jeśli tylko chcesz, ten czarny stalowy nieśmiertelnik może zawierać Wasze ulubione zdjęcie – prześlij je nam, a wykonamy dla Ciebie niebanalny prezent.

nieśmiertelnik z krzyżem z grawerem
Nieśmiertelnik z krzyżem z przykładową personalizacją

MIEJSCE 3. – TĘPA, ALE TO WCIĄŻ ŻYLETKA

Ten produkt powstał z myślą o osobach, którym znudził się typowy wygląd nieśmiertelnika. Wzór stalowego nieśmiertelnika z żyletką z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych dostępnych w naszym sklepie. Na Twoje życzenie na blaszce diamentowym rylcem wykonamy krótki grawer – inicjały czy ulubiony cytat, na przedniej stronie. Jeśli nie masz pomysłu na tekst personalizacji, śmiało możesz skorzystać z fragmentów dostępnych tutaj. Stwórz prezent jedyny w swoim rodzaju lub spraw sobie samemu oryginalny element ozdoby.

nieśmiertelnik z żyletką z grawerem
Stalowy nieśmiertelnik z żyletką z przykładowym grawerem

Jeśli, pomimo naszych wskazówek, nadal nie znalazłeś nieśmiertelnika, którego szukałeś, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.