Grupa ePrezenty

Top 3 pomysły na prezent na rocznicę ślubu dla męża

Z całą pewnością pamiętasz ten niezwykły dzień, w którym powiedzieliście sobie sakramentalne „Tak”. Czas mija, a wasz związek z kolejnym rokiem staje się coraz silniejszy. Zacieśniacie więzi i docieracie się wzajemnie. Kiedy nadchodzi dzień rocznicy, wiele kobiet ma spory problem z wyborem prezentu dla ukochanego. Mimo że znasz swoją drugą połówkę jak własną kieszeń, to dobór odpowiedniego upominku rzeczywiście może sprawiać niemały kłopot. Dla właśnie takich kobiet jak Ty przygotowaliśmy Top Trzy najlepsze, według nas, pomysły na prezent na rocznicę ślubu dla męża. Pokaż jak bardzo go kochasz poprzez spersonalizowany prezent. Dzięki przedstawionym poniżej propozycjom wykażesz się znajomością jego pasji i zainteresowań. Taki podarunek bez wątpienia wprawi Twojego ukochanego w zachwyt i ta rocznica pozostanie w jego pamięci na długie lata. Postaw na coś niezwykle oryginalnego i niebanalnie pięknego- z naszą pomocą stało się to możliwe!

Dla męża majsterkowicza

Jeśli Twój mężczyzna potrafi spędzić w garażu kilka godzin dziennie majsterkując, z pewnością doceni właśnie ten upominek. Gustowna drewniana skrzynka na narzędzia sprawdzi się najlepiej dla każdego fana praktycznych prezentów. Na frontowej części skrzyni zamieścimy zabawny napis zachęcający małżonka do drobnych prac domowych, a nazwanie go „Bohaterem Domu” z pewnością będzie dla niego niemałym komplementem. Jest to bez wątpienia idealny prezent dla męża, który podkreśli to, jak ważnym wydarzeniem jest Wasza rocznica. Nad grawerem możesz oczywiście usytuować jego imię, co zmieni nic nie znaczącą skrzynkę w sentymentalną pamiątkę. Wygrawerowana skrzynka na narzędzia bez wątpienia będzie piękną ozdobą każdej garażowej półki, dlatego nie wahaj się przy wyborze.

Prezent na rocznicę ślubu dla męża skrzynka na narzędzia

Skrzynka na narzędzia z grawerem dla męża

Dla męża eleganckiego fana dobrego stylu

Jeśli twój małżonek lubi prostotę i elegancję, znaleźliśmy coś niebywale pięknego oraz użytecznego. Każdy mężczyzna lubiący dobrze się ubierać i dbający o swój styl doceni właśnie taki prezent z okazji rocznicy ślubu. Bambusowy zegarek na skórzanym pasku będzie doskonały niezależnie którą rocznicę właśnie obchodzicie. Wybierając właśnie ten model zegarka masz pewność, że jest to coś unikalnego nie tylko dzięki grawerowi, ale również dlatego, że każda struktura drewna jest inna. Masz dzięki temu całkowitą pewność, że nie znajdziesz dwóch takich samych egzemplarzy. Na odwrocie tarczy zamieść grawer wraz z imieniem ukochanego i wpraw go w jeszcze większy zachwyt. Zadbaliśmy również o oprawę takiego prezentu i dostaniesz go zapakowanego w ekskluzywne pudełeczko.

Prezent na dla męża na rocznicę zegarek z grawerem

Zegarek bambusowy na rękę z grawerem

Mąż fan leśnych przepraw

Ostatnia propozycja z naszej listy to nóż myśliwski z grawerem. Każdy, kto kocha przebywać na łonie natury ucieszy się z takiego podarunku. Od teraz każda wyprawa do lasu będzie mu o Tobie przypominać. Nóż wykonany jest ze stali i nie wymaga częstego ostrzenia. Na jego zdobnej rękojeści oprócz pięknych artefaktów zamieścimy imię męża. Na skórzanej osłonie narzędzia będzie widniał grawer z imieniem i tekstem „urodzony przywódca”, co pozwoli Twojemu mężczyźnie wyzwolić swoje władcze oblicze. To tylko jeden z wielu modeli noży na prezent, który podkreśli niezwykłe zainteresowania Twojego ukochanego.

Nóż myśliwski z grawerem na praktyczny prezent dla męż

Stalowy nóż myśliwski z grawerem dla męża

Niezależnie od zainteresowań wybranka Twojego serca, możesz dobrać spersonalizowany prezent dla męża na rocznicę wpisujący się perfekcyjnie w jego gust. Przedstawione wyżej produkty wykonane są z niezwykłą dbałością o każdy najmniejszy szczegół, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.