Grupa ePrezenty

Znajdź nas w sieci: eprezenty i media społecznościowe.

Masz konto na Facebook i chciałbyś być na bieżąco ze wszystkimi nowościami z naszego sklepu? Codziennie przeglądasz Instagram i chciałbyś nas otagować? Prezentujemy Ci wszystkie serwisy społecznościowe, na których możesz nas znaleźć.

media spol

Facebook to miejsce, w którym wszyscy czują się jak jedna wielka rodzina. Nasz fanpage na Facebook’u obfituje w różnorakie propozycje na Twój prezent. Zajrzyj do nas i sprawdź naszą ofertę!

Na Twitterze swobodnie możesz przeglądać wizualizacje naszych podarunków. Jeśli lubisz tweetować, sprawdź co mamy dla Ciebie na Twoim ulubionym koncie.

Z pewnością wiesz, że Pinterest jest jedynym w swoim rodzaju serwisem, na którym możesz komponować i grupować pomysły na prezent. Wpadnij do nas i odkryj nasz świat prezentów!

Szukając dalszych inspiracji zapraszamy Cie na Instagram, miejsca, gdzie nie tylko przedstawiamy nasze podarunki, lecz także pokazujemy jak można je wygrawerować.

Czas na Google+ To tutaj możesz odkryć, gdzie znajduje się nasza siedziba i poczytać opinie jakie wystawiają nam nasi klienci. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Jesteśmy wszędzie! Bądź razem z nami!