Grupa ePrezenty

Dzień Taty i zakończenie roku szkolnego – okazje w Czerwcu

Czerwiec to jeden z najradośniejszych miesięcy w całym roku. Przed nami wakacje, coraz gorętsze dni i lubiane przez nas święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. Zastanawiasz się kto w tym miesiącu ma okazję do celebrowania? Nie trzymamy Cię dłużej w niepewności! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie, ale szalenie ważne zestawienie dwóch okazji w Czerwcu, na które koniecznie musisz się odpowiednio przygotować. Ale skoro mamy święta to znaczy, że musimy znaleźć także wyjątkowy prezent, a jak doskonale wiesz w tej kwestii najlepiej sprawdzają się te spersonalizowane. Zaczynamy przygodę z czerwcowymi okazjami razem ze sklepem ePrezenty.pl!

Dzień Taty – wybierz dla niego unikalny prezent

W polsce 23 czerwca swoje święto mają nasi ukochani ojcowie. Ta tradycja przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych i na dobre zakorzeniła się w naszej kulturze. I to nas niezmiernie cieszy! W końcu masz okazję, dzięki której pokażesz swojemu tacie jak wiele dla Ciebie znaczy. Przygotowaliśmy szeroki wybór prezentów na Dzień Ojca, których największą zaletą jest oczywiście personalizacja. Zastanawiasz się dlaczego? To ona sprawia, że Twój prezent na Dzień Taty nabiera osobistego charakteru i staje się niepowtarzalny. Aby nie trzymać Cię dłużej w niepewności przedstawiamy TOP3 upominki dla taty, które pozytywnie go zaskoczą.

Zawieszka do auta na Dzień Taty

Pokaż swojemu ojcu, jak bardzo ważna jest dla Ciebie jego obecność w domu i podaruj mu najlepszy prezent na Dzień Ojca. To zawieszka do auta z kolorowym nadrukiem i wspaniałą dedykacją. Umieszczona na samochodowym lusterku przy każdym spojrzeniu będzie mu przypominać, że w domu czekają na niego ukochane dzieci. Dodaj do niej również swój podpis – możesz uwzględnić w nim także swoje rodzeństwo – i ciesz się najpiękniejszym prezentem na Dzień Taty!

Zawieszka do auta z nadrukiem – Tatusiu Jedź Ostrożnie

Zegarek Gino Rossi z grawerem dla taty

Zainspirowani trendami tego sezonu i męskich gadżetów na prezent na Dzień Ojca wybraliśmy niezwykle stylowy zegarek Gino Rossi z grawerem. Umieszczony w oryginalnym, firmowym opakowaniu, na którego powierzchni wykonamy dla Ciebie kolorowy nadruk dedykacji jest prezentem dla taty gotowym do wręczenia. Dlaczego? Specjalnie dla Ciebie ozdobiliśmy je złotą wstążką, która idealne komponuje się nie tylko z upominkiem, ale i charakterem Twojego taty.

Zegarek Gino Rossi męski z grawerem – Kochanemu Tacie

Portfel i pasek skórzany dla taty

Twój tata to prawdziwy elegant i miłośnik galanterii skórzanej? Świetnie się składa! Nasza kolejna propozycja pozwoli Ci na odświeżenie jego garderoby i podarowanie wymarzonego prezentu z okazji Dnia Ojca. To wysokiej jakości skórzany zestaw portfel i pasek renomowanej marki Always Wild. W znakowaniu galanterii jesteśmy wielkimi znawcami, dlatego mamy dla Ciebie niespodziankę. Na wewnętrznej kieszonce portfela wykonamy staranny grawer Twojej dedykacji. Możesz skorzystać z naszej propozycji lub w edytorze personalizacji wpisać własną. Całość zamknięta jest w ozdobnym pudełku. Niech tegoroczny Dzień Taty będzie naprawdę wyjątkowy!

Elegancki zestaw portfel i pasek skórzany dla taty – Kochany tata

Zakończenie roku szkolnego – prezenty dla nauczycieli

Są takie dni, kiedy w szczególny sposób warto docenić trud i starania każdego nauczyciela i wychowawcy. Bez wątpienia należy do nich zakończenie roku szkolnego. To święto zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz pomyśleć o odpowiedniej pamiątce. Prezenty dla nauczycieli na koniec roku to nie lada wyzwanie. Każda klasa pragnie, aby to jej podarunek wyróżniał się na tle innych. Możesz tego dokonać z personalizacją! Takie rozwiązanie sprawi, że Twój prezent dla wychowawczyni będzie jedyny w swoim rodzaju. Zobacz nasze propozycje i  wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada.

Filiżanka dla nauczyciela z nadrukiem

Wierzysz w nadzwyczajną moc codziennych przedmiotów? My także! Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć filiżankę dla nauczyciela, o wyjątkowym charakterze. Ozdobiliśmy ją pełną personalizacją – imieniem obdarowanej osoby i podpisem klasy. Gwarantujemy Ci, że tak stworzony prezent dla wychowawczyni na koniec roku będzie jej towarzyszył nie tylko w domu podczas wakacji. Początkiem września z pewnością zagości w pokoju nauczycielskim. Jesteśmy tego pewni!

Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego: filiżanka z nadrukiem dedykacji

Zestaw herbat z filiżanką dla nauczycielki

Każda nauczycielka charakteryzuje się elegancją i klasą. Właśnie taki powinien być upominek dla niej. Nasza propozycja jest niezwykle gustowna, a zarazem bardzo miła. Zestaw herbat z filiżanką z Ćmielowa pozwoli obdarowanej w pełni zrelaksować się w wakacyjne popołudnie. Prezent dopełniają cytrynki i przepyszne ciasteczka, a całość umieszczona jest w drewnianej skrzynce z kolorowym nadrukiem dedykacji i sowy. To doskonały prezent na zakończenie roku szkolnego, który możesz podarować już teraz!

Zestaw herbat z filiżanką w pudełku dla nauczycielki – Mądra Głowa

Dyplom i długopis Parker dla nauczyciela

Nieodłącznym atrybutem każdego nauczyciela jest długopis, który towarzyszy mu w każdym dniu pracy. Zadbaj o to, aby po wakacjach Twój ulubiony belfer mógł cieszyć się nie tylko sprawnym artykułem piśmienniczym, ale i dostosowanym do jego osoby. W naszej ofercie mamy dla Ciebie coś więcej – to dyplom i długopis Parker z grawerem dla nauczyciela. Umieszczony w drewnianym etui będzie dla niego spełnieniem marzeń. Dyplom zdobi kolorowy nadruk, na złotej tabliczce. Dołączony do niego stojak umożliwia jego postawienie w honorowym miejscu. To najlepszy prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego, który łączy w sobie praktyczność i pamiątkowy charakter.

Dyplom i długopis Parker z dedykacją dla nauczyciela – Sowa Mądrości

Czerwcowe okazje z personalizowanymi prezentami

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla bliskich bywa często kłopotliwe. Z naszym miesięcznym kalendarzem, który publikujemy zawsze na początku miesiąca to zadanie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Wybrane przez nas prezenty na Dzień Ojca, jak i prezenty dla nauczycieli na koniec roku to najpopularniejsze pomysły na niespodzianki z personalizacją. Postaw na nie już teraz i ciesz się doskonałym czerwcem!