Grupa ePrezenty

Prezent dla świadka – podziękowanie za kluczową rolę

Jednym z pierwszych wyborów, przed którym muszą stanąć przyszli państwo młodzi jest wybór świadków. Tak wielkim zaufaniem w tej kwestii zwykle darzy się osoby najbliższe, brata, czy przyjaciela. Bycie świadkiem na ślubie to ogromne wyróżnienie ale co za tym idzie również i obowiązki. Świadkowie mają za zadanie wspierać nowożeńców, dbać aby uroczystości przebiegały bez żadnych komplikacji i zawsze służyć pomocą. Jeśli już przeszedłeś przez trudny proces wyboru świadka, musisz się wysilić i zastanowić, jaki będzie idealny prezent dla niego. Podziękowanie mu za pełnienie tak ważnej roli na Twoim ślubie to obowiązek, dlatego dobrze przemyśl swój wybór. Jeśli zastanawiasz się, jak podziękować świadom na weselu – dziś przychodzimy Ci z pomocą. Naszym zdaniem, oprócz słów wdzięczności i tradycyjnych upominków w postaci kwiatów lub alkoholu, warto dołączyć niezapomnianą pamiątkę. Prezenty dla świadków muszą być czymś niezwykle pomysłowym i ciekawym. Jeśli żaden oryginalny pomysł nie przychodzi Ci do głowy służymy pomocą i podpowiadamy. Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 najbardziej, według nas, niesamowite upominki. Jesteśmy pewni, że z naszymi radami znajdziesz idealny prezent dla świadka i dzień ślubu zapisze się w pamięci wszystkich na bardzo długi czas.

Długopis renomowanej marki PARKER

Pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla świadka jest elegancki długopis Parker z grawerem dedykacji. Każdy mężczyzna pracujący w biurze czy też po prostu częściej używający tradycyjnego długopisu zamiast komputerowej klawiatury bez wątpienia doceni taki podarunek. Przedmiot posiada wykończenia zdobione 24K złotem. Na długopisie możemy umiejscowić krótką dedykację. To samo tyczy się wewnętrznej części drewnianej szkatułki. Na laminowanej tabliczce zamieścimy grawer z dedykacją Twoich najszczerszych życzeń. Tak skomponowany podarunek będzie bez wątpienia piękną pamiątką dnia ślubu. Długopis z grawerem marki Parker to gustowny gadżet, który trafi w gust każdego mężczyzny.

Prezent dla świadka z grawerem długopis Parker

Długopis Parker w drewnianym etui dla świadka

Statuetka z podziękowaniami

Co zwykle przyznaje się na wielkich uroczystościach i galach? Oczywiście, że statuetki. Może Twój ślub to nie oskarowa gala, ale jedna osoba z całą pewnością zasługuje na wyróżnienie podobnej rangi. Statuetka z grawerem będzie doskonałym podziękowaniem za trud włożony w ślubne przygotowania. Ten prezent dla świadka będzie w humorystyczny sposób wyrażał Twoją wdzięczność. Na piedestale figurki znajduje się laminowana tabliczka, na której możemy wygrawerować Twoje życzenia i wyrazy wdzięczności. Bez wątpienia taki podarunek zostanie doceniony. Spersonalizowany pamiątka dla świadka przypomni o dniu, w którym wyróżniłeś go tą ważną rolą.

Pamiątka dla świadka weselnego statuetka Oscar z grawerem

Statuetka Oscar dla świadka na podziękowanie

Personalizowany portfel i pendrive na prezent dla świadka

Kto powiedział że prezenty dla świadka nie mogą być funkcjonalne? Jeśli szukasz czegoś niezwykle praktycznego jako podziękowania ślubne dla świadka, wybierz skórzany portfel i pendrive z personalizacją. Portfel wykonany jest z najwyższej jakości skóry z niezwykłą dbałością o każdy najmniejszy detal. Doda eleganckiemu charakteru każdemu mężczyźnie. Dopełnieniem kompletu jest bambusowy pendrive na którym zamieścimy grawer imienia. Oba elementy umieszczone zostaną w drewnianej skrzyni. Na jej wierzchu będzie widniał napis „Super świadek”, a pod spodem imię wybranej przez Ciebie osoby.

Upominek dla świadka weselnego

Zestaw upominkowy dla świadka na podziękowanie

Sam widzisz jak wiele możliwości posiadasz. Dlatego wybierając personalizowany prezent dla świadka ślubu zdecyduj się na coś pięknego i pamiątkowego. Niech podziękowania za ślubne przygotowania będą niezwykłe. Spersonalizowany prezent z grawerem dedykacji pozwoli Ci wyrazić wdzięczność za okazaną pomoc i wsparcie w dniu ślubu. Przygotowaliśmy również pomysły na prezent dla świadkowej – spraw, by również ona poczuła się wyróżniona.