Grupa ePrezenty

Łap prezent na szczęście!

GRUPA - PREZENT NA SZCZESIE
Każdy ma marzenia, ale czasem szczęściu trzeba pomóc. Przedstawiamy Ci świetne pomysły na prezent dla osoby, która nie chce mieć pecha!

Twój znajomy non stop narzeka na brak pieniędzy? Świetnym dla niego prezentem będzie czerwony portfel marki Pierre Cardin, który sprzyja mnożeniu się banknotów. Dodatkowym atutem portfela jest możliwość wprowadzenia graweru z osobistą dedykacją.  Stwórz unikalny prezent dla bliskiej osoby i skorzystaj z graweru, który będzie działał jak talizman szczęścia.

Kolejną propozycją na budowanie szczęścia jest srebrny charms w kształcie czterolistnej koniczyny. Zawieszka będzie gustownym dopełnieniem damskiej biżuterii. To prezent, który pasuje zarówno dla koleżanki jak i dziewczyny, a możliwość wprowadzenia na niej graweru będzie działać jak magiczne zaklęcie.
GRUPA - NA SZCZESCIE

Jeśli chcesz, aby Twój dom obfitował w urodzaj, zwieś na ścianie podkowę szczęścia, która będzie symbolizowała niekończący dopływ pozytywnej energii. Specjalnie na Twoje życzenie wygrawerujemy na podkowie dedykację na sukces. Pamiętaj, że masz największy wpływ na swój los.