Grupa ePrezenty

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

Szukasz inspiracji na prezent dla Babci i Dziadka z okazji ich święta? Dziś chcielibyśmy przedstawić Ci kilka propozycji. 

21 oraz 22 stycznia niesie ze sobą wiele przyjemnych chwil. W tym czasie możemy swobodnie cieszyć się z uroków zimy, ale przede wszystkim wesoło obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Każdy przyzna, że te osoby są w naszym życiu niezastąpione, dlatego proponujemy Ci kilka prezentów, które możesz im podarować.

eeee

Naszą pierwszą propozycją jest ceramiczny kufel z nadrukiem dla dziadka. Dajemy Ci pewność, że taka forma prezentu zachwyci każdego mężczyznę. Dzięki nam otrzymujesz możliwość umieszczenia nadruku z wybranym imieniem bezpośrednio na kufel.  Z kolei dla babci mamy elegancki kubek z napisem „Najlepsza Babcia pod słońcem”. Pamiętaj, że zależy nam, by Twój prezent był jedyny w swoim rodzaju i służył ukochanym osobom na bardzo długo. Z myślą o Twoim wymaganiach, stworzyliśmy możliwość całkowitej personalizacji wybranych produktów poprzesz nadruk. Technika sublimacji, z której korzystamy, pozwala na wprowadzenie długotrwałego tekstu na produkt. Dzięki temu możesz swobodnie użytkować kubek, bez obaw, że jego wygląd się zmieni.