Grupa ePrezenty

Prezent dla miłośnika gór i brodacza – Nowości ePrezenty.pl

Odważne hobby, drapieżny wygląd i niepowtarzalny styl – mężczyzna musi być z krwi i kości! I to pod każdym względem. Wybierając prezent dla niego warto o tym pamiętać. Przecież nie podarujesz prawdziwemu macho mlecznych czekoladek, czy książki o romantycznej fabule. W takim razie na co postawić, aby nie tylko sprawić obdarowanemu radość, ale i podkreślić jego męską duszę? Nie musisz się już dłużej martwić. Nasze nowości ze sklepu ePrezenty.pl nie tylko skradną Twoje serce, ale i… bliskiego Ci mężczyzny! Zobaczysz, że ten twardziel także ma uczucia. Rozpoczynamy wakacyjną przygodę i wybieramy letni prezent dla mężczyzny. I to nie byle jakiego! Przedstawiamy prezent dla miłośnika gór i brodacza.

Zestaw do brody z kosmetyczką

Jesteś dumną partnerką brodacza? Doskonale wiemy, jakie to szczęście i utrapienie zarazem – szczególnie w okresie letnim, kiedy to planowanie wyjazdów jest naszym głównym zajęciem, a nie dbanie o wygląd ukochanego. Ale, ale, ale! Czy wiesz, że to właśnie w czasie podróży może okazać się, że Twój mężczyzna potrzebuje ‘zarostowego ogarnięcia’? Nie czekaj na moment, kiedy Twoje plany na zwiedzanie miasta legną w gruzach, już teraz weź sprawy w swoje ręce!

Na prezent dla brodacza wybierz zestaw kosmetyków i akcesoriów, który zamknęliśmy w stylowej, skórzanej kosmetyczce. Z nim możesz być pewna, że w każdej nieoczekiwanej sytuacji Twój luby w porę zapanuje nad swoim zarostem. W skład upominku wchodzi:

  • oczyszczający szampon,
  • pielęgnacyjna odżywka,
  • odżywczy olejek,
  • szczotka typu kartacz,
  • perfumy Gant Classic Fragrance,
  • perfumy Gant Indigo.

Całość zamknięta jest we wspomnianej kosmetyczce, którą zdobi grawer dedykacji Prawdziwy Gentleman z imieniem obdarowanego. Gwarantujemy Ci, że to genialny zestaw do zadań specjalnych. Niespodziewane wyjście na elegancką kolację do hotelowej restauracji? Proszę bardzo! Obdarowany za 15 minut będzie wyglądał jak po wyjściu od profesjonalnego barbera!

Zestaw do brody z kosmetyczką z grawerem – Prawdziwy gentleman

Kubek emaliowany z nadrukiem

Pozostając w temacie wakacyjnych podróży warto zaznaczyć, że wyjątkowy prezent to również taki, który w pełni nawiązuje do hobby bliskiej nam osoby. No tak – mężczyźni również mają pasje! I choć zazwyczaj są one o wiele odważniejsze od tych kobiecych, to jednak nie znaczy, że nie można tego podkreślić odpowiednią niespodzianką. Najlepszym dowodem na to jest prezent dla miłośnika gór. Zimą to zdecydowanie ekstremalny sport, ale latem może być pełnym przyjemności i relaksu zajęciem. Zadbaj o górski komfort bliskiego Ci mężczyzny!

Poczucie domu i pewnego rodzaju stabilizacji podczas podróży bez wątpienia daje kubek. Oczywiście nie mamy na myśli tego z plastiku, którymi często zaśmiecone są górskie szlaki. Na prezent dla miłośnika gór wybierz kubek emaliowany, który bez trudu zapakuje do plecaka i to bez obaw o jego stłuczenie. Mamy jednak dla Ciebie coś jeszcze – personalizację, jaką wykonamy bezpośrednio na kubku. A może by tak rzucić to wszystko i wyruszyć w góry? To zdanie, które nie tylko widnieje na kubku, ale i co weekend jest powtarzane w głowie bliskiego Ci mężczyzny. Dlaczego by nie sprezentować te słowa na kubku z nadrukiem?

Kubek emaliowany z nadrukiem dla miłośnika gór – Obieżyświat

Zestaw do brody z ręcznikiem

Powrót do domu po urlopie również może być przez mężczyzn wyczekiwany. Prysznic we własnej łazience, czy odprężająca kąpiel nigdzie nie przynosi takiego relaksu jak u siebie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że domowe SPA każdego mężczyzny nie wygląda tak imponująco jak kobiet. Czas to zmienić! Twój brat, czy współlokator rzadko myśli o swoich przyjemnościach i ciągle jest w biegu? Nawet na zasłużone wczasy pakował się w biegu zaraz po pracy? Przygotuj prezent dla faceta, który będzie cierpliwie czekał na niego zaraz po urlopie!

I choć ten prezent dla brodacza jest Ci dobrze znany, to jednak zadbaliśmy o jego domowe wydanie. Wszystkie kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji zarostu umieszczone są w drewnianej skrzynce z grawerem, której dedykacja jasno mówi, że jest to niezbędnik prawdziwego brodacza. Dodatkowo wyposażony jest w ręcznik z haftem, który niewątpliwie przyda się po ‘koczowniczym’ wypadzie z kumplami. Zadbaj o wymuskany powrót do pracy bliskiego Ci mężczyzny!

Zestaw do pielęgnacji brody w skrzynce z grawerem – Niezbędnik brodacza

Prezenty dla mężczyzny z charakterem

Nasze propozycje na prezent dla mężczyzny udowadniają, że na kobietach także spoczywa swego rodzaju obowiązek dbania o przysłowiową płeć brzydszą. Oczywiście nie zgadzamy się z tym stwierdzeniem! Przedstawione prezenty dla brodaczy zrobią z każdego mężczyzny prawdziwego eleganta, a z kubkiem metalowym z nadrukiem nawet na zarośniętym szlaku będzie wyglądał bardzo gustownie. Przekonaj się o tym sama. Już teraz wybierz najlepszy prezent dla miłośnika gór i brodacza!