Grupa ePrezenty

Skrzynki na wino jako prezent na ślub

Kiedy otrzymujemy zaproszenie na ślub naszych najbliższych ogarnia nas wielka radość. W tym szczególnym dniu będziemy mieli okazję dzielić razem z nimi ich szczęście. A to wszystko w imię miłości! Większość z nas niedługo przed uroczystością wraca do zaproszenia, aby sprawdzić, jaki prezent na ślub chciałaby otrzymać Para Młoda. Niemal w każdym przypadku jest to tradycyjna koperta, uzupełniona oczywiście ślubnym drobiazgiem.

Obecnie świeże i cięte kwiaty nie są najlepszym pomysłem na upominek – sprawiają więcej kłopotu niż zadowolenia, a przechowanie tak dużej ilości bukietów może być dla Nowożeńców sporym utrudnieniem. To właśnie dlatego wiele Par Młodych zamieszcza informację o tym, że zamiast kwiatów chcieliby otrzymać inny podarunek. Najczęściej ich wybór pada na butelkę wina, która jest niezwykle prostym, a zarazem gustownym rozwiązaniem.

Skrzynki drewniane na wino – siła tkwi w naturze

Kiedy już ustalisz, że Młoda Para pragnie być obdarowana butelką wina, a Ty wybierzesz to z górnej półki pojawia się pytanie: jak oprawić trunek, aby jego wręczenie było efektowne, a zarazem pamiątkowe? Doskonałą odpowiedzią na to pytanie są drewniane skrzynki na wino. Ten rodzaj opakowania na alkohol ma podwójne zastosowanie:

  • po pierwsze skrzynka na wino otula butelkę, a tym samym zabezpiecza ją przed ewentualnym stłuczeniem,
  • po drugie ozdobiona personalizowaną dedykacją będzie dla obdarowanych pamiątką na długie lata, a także osobistym barkiem na najlepsze trunki.

Takie rozwiązanie ucieszy zatem nie tylko smakoszy wyrafinowanych trunków, ale także wielbicieli pięknych i stylowych przedmiotów. A jaką skrzynkę na wino wybrać na prezent z okazji ślubu? Mamy dla Ciebie zestawienie TOP 3, które w tym sezonie króluje jako upominki dla Nowożeńców.

Skrzynka na wino z surowego drewna – rustykalny styl

Otrzymanie zaproszenia na wesele w rustykalnym stylu zobowiązuje do utrzymania go również we wręczanym prezencie. Wybór kartki jest niezwykle prosty – wystarczy postawić na tą wykonaną z papieru kraftowego. A co z winem i jego rustykalną oprawą? To zadanie też jest łatwe! Wystarczy, że spojrzysz na naszą genialną propozycję.

Ta skrzynka na wino wykonana z surowego drewna doskonale podkreśla rustykalny charakter tak tematycznego ślubu i wesela. Wyścielona w środku wełną drzewną jest doskonałym prezentem na ślub. Imitująca złocenie personalizacja z imionami Młodej Pary i datą ich ślubu otoczona jest pięknymi kwiatami, które od razu przywodzą na myśl wakacje spędzone na wsi. Zamykana na zatrzask stanie się jedynym w swoim rodzaju barkiem, w którym dojrzewać będą najlepsze wina. Z naszą pomocą zyskasz pewność, że taka skrzynka na wino zostanie ciepło przyjęta przez bliską Ci Parę Młodą.

Skrzynka na wino z nadrukiem na ślub – Kompozycja ślubna

Skrzynka na wino z kieliszkami – zielono mi

Sezon ślubny trwa w najlepsze, a ilość organizowanych wesel jest ogromna! Wiele narzeczonych decyduje się na zorganizowanie tej uroczystości w stylu greenery. Zielony kolor w otoczeniu naturalnych liści przewija się w zaproszeniach, dodatkach i dekoracjach. Nie inne powinny być drewniane skrzynki na wino! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy takie pudełko na alkohol w stylu botanicznym, które symbolizuje odnowę i odrodzenie.

Wykonana w całości z lakierowanego drewna skrywa w sobie nie tylko miejsce na wino, ale także dwa szklane kieliszki. Jesteśmy pewni, że umilą one obdarowanym niejeden romantyczny wieczór spędzony we dwoje. Na skrzynce wykonamy nadruk kolorowej dedykacji, a na kieliszkach grawer imion Młodej Pary. Taki prezent na ślub nie tylko pozytywnie ich zaskoczy, ale stanie się także wyjątkową pamiątką na długie lata.

Ekskluzywna drewniana skrzynka i kieliszki z grawerem na ślub – Para młoda

Skrzynka na wino z nadrukiem – prostota i uniwersalność

Jeśli nie wiesz na jaki styl postawiła bliska Ci Para Młoda lub po prostu nie planują żadnej określonej tematyki na swoim ślubie i weselu, to najlepiej postawić na uniwersalny charakter skrzynek na wino. Takie rozwiązanie sprawi, że możesz być spokojny o ewentualną gafę – z nami żadne faux pas Ci nie grozi! Jakie zatem powinny być neutralne skrzynki na wino? Przede wszystkim klasyczne, stonowane i nawiązujące oczywiście do obchodzonej okazji.

Najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na skrzynkę na wino przedstawiającą Pannę Młodą i Pana Młodego. Wspólnie postawiliśmy na ich wizerunki wtopione w dwa serca, które piękne podkreślą łączące ich uczucie. Nadruk na wieczku skrzynki wieńczy personalizacja z dedykacją i Twoim podpisem. W środku umieszczone są kieliszki z grawerem, które z pewnością będą często używane przez obdarowanych. Pokaż bliskiej Ci Młodej Parze, że ich szczęście raduje także Ciebie!

Drewniana skrzynka na wino i kieliszki z grawerem na ślub – Wspólna droga

Skrzynka na wino ślub – Twój prezent dla bliskich

Skrzynki drewniane na wino to piękny prezent ślubny, który daje wiele możliwości. W sklepie eprezenty.pl masz szeroki wybór tych pudełek, które w cudowny sposób zastępują papierowe opakowania. Posiadamy komplety z kieliszkami, a także bez. Wszystkie nasze skrzynki drewniane na wino ozdobione są personalizowanymi życzeniami, które dają Ci możliwość wyrażenia swojej radości i wzruszenia. Jeśli więc Młoda Para zaznaczyła w zaproszeniu, że zamiast kwiatów pragnie dostać wino lub inny alkohol to jedna z naszych skrzynek pomoże Ci podarować butelkę trunku w bardzo elegancki i zachwycający sposób. I choć takie opakowania nie są żadną nowością, to jednak jest to pomysł ponadczasowy. Jeśli doda się do niego nowoczesną formę personalizacji w postaci trwałego i kolorowego nadruku, a także wybrany przez Nowożeńców styl, możesz mieć pewność, że stworzona przez Ciebie skrzynka na wino będzie strzałem w dziesiątkę!