Grupa ePrezenty

Stwórz bajkowy prezent na Chrzest Święty dla dziewczynki :)

Zbliża się Chrzest Święty małego dziecka, a Ty w dalszym ciągu nie masz prezentu? Wiedz, że małe dziewczynki są niczym księżniczki. Warto więc zastanowić się nad typowo bajkowym prezentem dla dziecka.

Naszymi propozycjami są skarbonka z motywem elfa a oraz urocza poduszka z nadrukiem zdjęcia. 🙂

Pozwól, że omówimy pierwszy z prezentów, którym jest skarbonka. Produkt został polakierowany na złoty kolor, a u samej góry a wieczko, przez które można wrzucać monety. Aby zamienić prezent w uroczą niespodziankę wybierz opcję jego pełnej personalizacji. Poprzez nadruku życzeń lub dedykacji skarbonka na prezent dla dziewczynki z okazji Chrztu Świętego będzie pamiątką do końca życia.

Kolejną propozycją jest poduszka z nadrukiem nie tylko życzeń, lecz również zdjęcia dziecka. Tak praktyczny prezent zachwyci każde maleństwo. Materiał poszewki to poliester, zapinana jest na suwak i jest w kolorze białym. Poduszka z pewnością będzie jednym z najtrafniejszych podarunków dla dziecka. Kształt poduszki, materiał wykonania oraz nadruk zamieni się w oryginalny prezent dla dziecka  okazji Chrztu Świętego.