Grupa ePrezenty

Wakacyjny prezent dla kobiety – nowości ePrezenty.pl

Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka, razem z rzeką czeka las, a tam ciągle nie ma nas! Ten przebój Haliny Kunickiej bez wątpienia przywołuje na myśl upragnione wakacje – czas odpoczynku i błogiego relaksu. Na długo wyczekiwany urlop wyjeżdżają niemal wszyscy. Przecież wakacje nie można spędzić tylko w domu! I tutaj warto zadbać o miłe towarzystwo, a wiedz, że z nikim nie podróżuje się lepiej jak oczywiście z kobietą! Mając przed sobą wyjazdowe plany we dwoje postaw z tej okazji na prezent dla kobiety. Dobrze dobrany będzie kojarzył się obdarowanej podwójnie dobrze – oczywiście z Tobą, jak i wspaniale przeżytymi wakacjami. Nie ma na co czekać, czas urlopowy już trwa. Wybierz razem z nami prezent na wakacje dla niej!

Zestaw SPA dla niej – na upragniony relaks we dwoje

Czy wiesz, że udane wakacje nie muszą być aktywne? Wcale nie musisz intensywnie chodzić po górach, aby poczuć, że masz urlop. Leniuchowanie też może Ci to zapewnić! Mężczyźni lubią długo spać, aby mieć siły na chociażby wieczornego grilla. Wiedz, że kobiety też uwielbiają nie robić nic, choć dla nich zarezerwowany jest całkiem inny rodzaj relaksu. Płeć piękna najbardziej upodobała sobie długie godziny w łazience. Oczywiście w wannie pełnej piany i bąbelków!

Kąpiel w trakcie wakacji wcale nie musi być szybka i mało relaksująca. O to ostatnie zadba nasz prezent dla niej, jakim jest zestaw SPA ze świecą Yankee Candle®. Masło shea w delikatny sposób zadba o skórę i włosy obdarowanej, a szczotka do masażu z powodzeniem zastąpi jej drogie zabiegi SPA. Dzięki Tobie może je mieć, gdziekolwiek tylko jest! Całość zamknięta jest w ozdobnej skrzynce z personalizowanym bilecikiem. Twoja relaksacyjna dedykacja na pewno wprawi ją w doskonały nastrój, a prezent – lepszego nie można sobie wyobrazić!

Zestaw SPA do kąpieli ze świecą Yankee Candle® dla niej – Chwila relaksu

Ręcznik z haftem – na plażing dla pięknej kobiety

Gorący piasek pod stopami, zimy drink z rurką, a do tego mnóstwo słońca i szum wody. Z pewnością już domyślasz się, że myślami jesteśmy na plaży. Ty masz w planach wypoczynek ze swoją drugą połówką właśnie w nadmorskim kurorcie? Tylko pozazdrościć! Aby jednak wypoczynek Twojej ukochanej stał się jeszcze bardziej atrakcyjny podaruj prezent dla niej, który nie tylko ułatwi jej uwielbiany plażing, ale również sprawi, że poczuje się wyjątkowa.

To ręcznik z haftem, który Twoja dziewczyna czy żona będzie mogła zabrać ze sobą na każdą plażę na świecie! Jednak to nie za jego funkcjonalność obdarowana będzie Ci tak wdzięczna, a za imienną dedykację – Piękna Agnieszka – czy słowa te nie brzmią romantycznie? Do tego umieszczone są w towarzystwie czerwonego, fikuśnego serca, które dodatkowo zaakcentuje Twoje uczucie. Gwarantujemy Ci, że ten prezent dla kobiety spełni swoje zadanie nie tylko na plaży!

Ręcznik (70 x 140) z haftem w pudełku dla kobiety – Piękna

Ramka na pamiątki ze zdjęciem – na pamiątki i wspomnienia

Każde wakacje i każdy urlop – zarówno ten krótszy, jak i dłuższy – kiedyś niestety się kończy. Jednak nie ma co się martwić i płakać! To doskonała okazja do tego, aby podarować wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połówki. W końcu powrót z wakacji wiąże się z pamiątkami i wspólnymi fotografiami. A gdyby tak połączyć jedno z drugim i podarować upominek dla niej, który każdego dnia będzie przypominał Wam o gorących wakacjach?

W tej roli świetnie poradzi sobie ramka na pamiątki ze zdjęciem. Śmiało możesz wybrać to z Waszych wakacji, gdzie pozujecie uśmiechnięci w pełnym blasku słońca. Skuś się także na personalizację! Prócz swojego i Twojej ukochanej imienia zamieść także miejscowość i rok, dzięki czemu będzie to pamiątka na długie lata. Ramka została tak skonstruowana, aby można było trzymać w niej drobne pamiątki, takie jak muszelki czy korki ze wspólnie wypitych win. Jesteśmy pewni, że będzie będzie to dla obdarowanej najcenniejsza pamiątka. Być może nawet z podróży zaręczynowej czy poślubnej :).

Ramka na pamiątki ze zdjęciem dla pary – Wspólne podróże

Prezent dla kobiety na wakacje

Wśród rozmaitych prezentów na wakacje dla niej te z personalizacją cieszą się szczególną popularnością.  Wcale się temu nie dziwimy! Tak stworzone upominki nawet po wielu latach będą przypominać Wam wspólnie spędzone wakacje, a do tego przywoływać miłe chwile. A to wszystko zasługa sklepu ePrezenty.pl, który tym razem postawił na doskonałe i iście wakacyjne prezenty dla niej! Jeśli więc chcesz sprawić letnią przyjemność swojej ukochanej to postaw na niespodziankę z personalizacją!