Grupa ePrezenty

Prezenty dla nauczycieli na koniec roku – nowości ePrezenty.pl

Zakończenie roku szkolnego to doskonały moment, aby podziękować nauczycielom za trud włożony w ich ciężką pracę. Poszukując wspólnie z klasą i rodzicami idealnego pomysłu na prezent dla wychowawcy warto postawić na przedmioty o pamiątkowym charakterze. Tylko w taki sposób przypieczętujesz wspólnie spędzone lata i sprawisz, że każda chwila stanie się miłym wspomnieniem. Jakie zatem prezenty na zakończenie roku szkolnego będą idealne?

Oryginalne prezenty dla nauczycieli na koniec roku pochodzące z naszych nowości, to coś czego szukasz. Ich personalizacja sprawi, że podarujesz wychowawcy i innym nauczycielom imienne niespodzianki, których zupełnie się nie spodziewają. Już teraz zacznij przygodę z ePrezenty.pl!

Podziękowanie w szkatułce na prezent dla wychowawczyni na koniec roku

Bardzo często uczniowie przygotowują prezent dla wychowawcy na zakończenie roku szkolnego. Szczególnie jeśli tej chwili towarzyszy odejście z dotychczasowych, szkolnych murów na stałe. Zazwyczaj są to upominki podarowane od całej klasy. Warto w takim przypadku wręczyć podziękowanie, które na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby. Z myślą o wychowawczyniach, które do przekazania wiedzy wykorzystują całe swoje serce stworzyliśmy personalizowany upominek w postaci drewnianej szkatułki z dedykacją. To niezwykle oryginalny pomysł na prezent dla wychowawczyni, który wzruszy ją do łez. Po otworzeniu wieczka jej oczom ukażą się kwiaty, których pąki tworzą kształt serca. Dodatkowo na jego wewnętrznej stronie wykonamy nadruk życzeń z podpisem klasy i datą. To wyjątkowy prezent od każdego dziecka, który stanie się dla wychowawczymi szkatułką pełną miłych wspomnień.

Podziękowanie dla nauczycielki z różami w szkatułce – Wielkie serce

Pióro Parker z grawerem na prezent dla nauczyciela na pożegnanie

Praktyczne prezenty to znakomite rozwiązanie nie tylko na Dzień Nauczyciela, ale i zakończenie roku. To właśnie one gwarantują, że obdarowana osoba będzie chętnie z nich korzystać na co dzień. Śmiało możemy Ci podpowiedzieć, że świetnie jest wybrać taką niespodziankę, która pomimo swojej funkcjonalności będzie nawiązywać do zawodu lub hobby obdarowanej osoby. A jaki jest atrybut nauczyciela? Oczywiście pióro! Idąc tą właśnie myślą przygotowaliśmy kolejną propozycję na prezent dla nauczyciela, jakim jest pióro Parker z grawerem. Umieszczone w firmowym opakowaniu i obwolucie z dedykacją bez wątpienia będzie codziennie używane przez obdarowanego. To niezwykle praktyczny prezent dla wychowawcy, który po zakończeniu wakacji znajdzie swoje zastosowanie w trakcie jego nauczycielskiej posługi. Z naszą pomocą możesz liczyć na najlepsze pomysły!

Pióro Parker IM Czarny z grawerem dla nauczyciela – Wspaniały wychowawca

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego w skrzynce upominkowej

A dlaczego by nie podarować kilka prezentów ulubionemu nauczycielowi? W końcu tyle wysiłku i pracy poświęconej na rzecz Twojej klasy wymaga całego koszyka niespodzianek! My jednak mamy dla Ciebie coś mniej oczywistego, ale i równie spektakularnego. To duża, drewniana skrzynka prezentowa, która została stworzona z hutą humoru. Obdarowany nauczyciel będzie musiał dostać się do wnętrza tego boxa upominkowego za pomocą:

  • zagadki i jej rozwiązania – skrzynkę pieczętuje zaszyfrowana kodem kłódka wielokrotnego użytku.
  • piłki do metalu – to alternatywa dla tych belfrów, którzy zamiast główkować wolą działać.

Po otwarciu wieka na obdarowaną osobę czeka mnóstwo produktów, które umilą jej spędzanie wolnego, wakacyjnego czasu. Znajduje się tam:

  • 5 rodzajów aromatycznych herbat z zaparzaczem,
  • słoiczek miodu naturalnego,
  • przepyszne cytrynki z rumem,
  • konfitury i musy owocowe,
  • ciasteczka owsiane z żurawiną,
  • kalendarz dla nauczyciela z kolorowym nadrukiem.

Całość wieńczy dedykacja na skrzynce z ilustracją mądrej sowy. Jesteśmy pewni, że Twoja nauczycielka wykorzysta ją jako doniczkę lub tajny kufer na sprawdziany.

Box upominkowy z kalendarzem dla nauczycielki – Mądra głowa

Obraz na płótnie na prezent dla nauczycielki na koniec roku

Z jednej strony szkoda, że kończy się rok szkolny, a z drugiej już chciałoby się otrzymać świadectwo i rozpocząć długo wyczekiwane wakacje. Gwarantujemy Ci, że nauczyciele mają podobnie! Nic jednak wiecznie nie trwa – ku uciesze większości uczniów – i końcem czerwca nadchodzi dzień odebrania dokumentów. A gdyby tak na prezent na nauczyciela stworzyć właśnie świadectwo? Oczywiście z paskiem i samymi celującymi, choć niecodziennymi ocenami, takimi jak za wyrozumiałość, sprawiedliwość, poczucie humoru, czy okazane serce. To idealny prezent dla nauczyciela w postaci obrazu na płótnie w ramce. Nie tylko dzieci mogą dostać wzorowe świadectwo – z naszą pomocą jest to możliwe także u nauczycieli. To jednak nie wszystko! Ten prezent na zakończenie szkoły kryje w sobie dedykację i personalizację. Wystarczy, że uzupełnisz nasz edytor, a zajmiemy się resztą. Takim prezentem zaskoczysz swojego nauczyciela na zakończenie szkoły!

Obraz na płótnie w ramce (30×40 cm) na zakończenie roku – Świadectwo

Ramka z kwiatami na prezent na zakończenie roku szkolnego

Wspólnie z innymi rodzicami rozglądacie się za wspaniałą niespodzianką na prezent dla nauczyciela? U nas znajdziesz to, czego szukasz! To jedyna w swoim rodzaju ramka z kwiatami. Piękne, intensywnie czerwone róże podkreślają trwały grawer, jaki wykonamy w okienku ramki. Słowa trzeba wielkiego serca, by kształtować małych ludzi w pewien sposób określają, że jest prezent na zakończenie szkoły od młodych uczniów z podstawówki. Całość zdobi idealnie pasująca wstążka, która tworzy klasyczną kokardę. To podarunek gotowy do wręczenia, który sprawdzi się również na taką okazję, jak Dzień Nauczyciela. Nie ma lepszego prezentu dla nauczycielki!

Ramka z kwiatami z grawerem dla nauczycielki – Wielkie serce

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Przygotowany razem z klasą prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego należy do naszej tradycji. W tym celu warto zaufać doświadczeniu osób, dla których oryginalne niespodzianki to chleb powszedni. Wystarczy, że poszukasz u nas pomysłów, które zachwycą Ciebie i Twoich znajomych, a możesz podarować każdemu nauczycielowi praktyczny, zabawny i pamiątkowy upominek. Zobacz wszystkie nasze propozycje, a gwarantujemy Ci, że tym razem nie musisz stawiać na oklepane czekoladki. Twój nauczyciel bez wątpienia zasługuje na to, co najlepsze!