Grupa ePrezenty

Pomysł na prezent na 25 urodziny z grawerem dedykacji

Karafka do whisky z grawerem na 25 urodziny dla faceta

prezent na 25 urodziny dla niego karafka krosno z grawerem

Karafka do whisky z grawerem na 25 urodziny

Zbliżają się urodziny bliskiej ci osoby – chłopaka, kolegi, przyjaciela. To czas poszukiwania pomysłu na idealny prezent na 25 urodziny dla faceta, którego znasz od lat. To również moment na refleksję, jak szybko biegnie czas, jak błyskawicznie dorastamy, zmieniamy się. Jeszcze niedawno dzieciak, szalony nastolatek, a dzisiaj już młody mężczyzna. Zawrotne, nieubłagane tempo! Wyrósł, zmężniał, wyprzystojniał. Zmienił się nie do poznania!  Nie zmieniło się tylko jedno. To nadal twój przyjaciel, na którego zawsze możesz liczyć, który rzuci wszystko i przyjdzie ci z pomocą. Dlatego szukasz pomysłu na prezent na jego 25 urodziny. Wyjątkowego! Prezentu na 25 urodziny dla faceta, który będzie mu przypominał to, że jest już mężczyzną, a ty zawsze będziesz jego przyjacielem.

Wydaje nam się, że w tym ważnym dniu, jakim są dla niego 25 urodziny pomożemy ci zaskoczyć go wspaniałym upominkiem. Każdy mężczyzna powinien docenić spersonalizowaną karafkę do whisky wykonana w słynnej , krośnieńskiej hucie szkła. Najwyższa jakość wykonania w połączeniu z naszym dokładnym i precyzyjnym grawerem dedykacji „Żebyś miał zawsze miłość w sercu & whisky w szklance” sprawią, że karafka nabierze niezwykłego, osobistego, a co najważniejsze męskiego charakteru. To naprawdę świetny prezent na 25 urodziny dla faceta.

Ten upominek powinien przetrwać długie lata jako swoista kapsuła czasu, zamknięta w szklanej karafce. Wypełniona po brzegi tysiącem wspomnień – dobrych i złych, bo takie niesie życie. Życz mu, aby tych dobrych było więcej i aby w karafce zawsze była tylko najlepsza whisky.

Drewniana skrzynka na wino z kieliszkami i personalizacją na prezent

prezent na 25 urodziny dla dziewczyny skrzynka na wino z grawerem i kieliszkami

Skrzynka na wino z kieliszkami i grawerem na 25 urodziny dla niej

Już niedługo ONA będzie mieć urodziny! Na dodatek to już 25 urodziny… Jak ten czas szybko biegnie. Tak naprawdę to najpiękniejszy wiek dla każdej kobiety. Nasz prezent na 25 urodziny dla niej musi jej to uświadomić. Choć trochę jednak żal, że z szaleństwami trzeba przystopować, no bo wiek do czegoś zobowiązuje…
A tak serio, to mamy dla ciebie rewelacyjny prezent na jej 25 urodziny dla dziewczyny. Upominek, który doda blasku i dobrego humoru tej wyjątkowej, urodzinowej chwili. To drewniana skrzynka na wino z dwoma gustownie dobranymi kieliszkami. Skrzynka wykonana jest w całości z drewna i pomalowana na elegancki, brązowy kolor wenge. Wewnątrz skrzynka wyścielona jest bordowym aksamitem dodającym całości szyku i klasycznej elegancji. Na wieczku skrzynki zamieścimy grawer, który sprawi, że zestaw będzie niezwykłym, osobistym prezentem dla niej. Na kieliszkach, techniką laseru również umieścimy grawer, który będzie zwieńczeniem świetnie prezentującego się zestawu. Tak skomponowany prezent na 25 urodziny z całą pewnością podbije serce drogiej nam jubilatki.
A potem wzniesiecie kielichy pełne wybornego trunku w uroczystym toaście, będziecie jej życzyć wszystkiego co tylko… Radość, śmiech, szampan, niezwykłe emocje będą się ze sobą splatać w tych pełnych magii chwilach. Życzcie sobie i jej, aby trwały jak najdłużej i aby było ich w waszym życiu jak najwięcej.

Grawerowany kieliszek do wina na 25 urodziny – Powody

pomysl na prezent na 25 urodziny dla kobiety kieliszek do wina z grawerem

Kieliszek do wina z grawerem na prezent z okazji 25 urodzin

Jej 25 urodziny to wyjątkowa chwila. Zaprasza nas wszystkich bo chce nam powiedzieć, że coś się kończy, a coś się zaczyna… Kończy się beztroska młodość szalonej nastolatki, a zaczyna nowy, pełen powagi i odpowiedzialności, wypełniony ciężką pracą czas… Mamy nadzieję, że mimo poważnie brzmiących deklaracji to będzie szalona uroczystość w starym, dobrym stylu, jej stylu.
Dlatego proponujemy ci idealny prezent na 25 urodziny dla przyjaciółki. Wiemy, że jest koneserką dobrego wina, a nasz kieliszek z grawerem imienia sprawi jej wielka przyjemność. Kształt kieliszka pozwala na niesamowite doznania podczas degustacji trunku – lekko zwężony kształt zatrzyma aromat i będzie mogła napawać się niezwykłym bukietem serwowanego wina. Na kieliszku wygrawerujemy urodzinowa dedykację i imię jubilatki, co na pewno doda uroku upominkowi. To będą piękne, niezapomniane chwile. Dzięki temu prezentowi zostaną z nią na długie, długie lata.