Grupa ePrezenty

Ręcznie robione kartki z życzeniami – scrapbookingowe dzieła na każdą okazję

Wróćmy na chwilę do piękny lat Twojego dzieciństwa, kiedy to na każdą z okazji nie kupowałeś prezentu a robiłeś go sam. Przez te wszystkie lata nic nie uległo zmianie. Nadal najbardziej bezcenne są ręcznie wykonane kartki. Zastanawiasz się, dlaczego tak jest? Odpowiedź jest banalnie prosta, ręczne wyroby są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, a przede wszystkim posiadają niezwykłą wartość sentymentalną. Dlatego jeśli chciałbyś uświetnić prezent na dowolnie wybraną okazję, zdecyduj się na ręcznie robione kartki z życzeniami. Każda z nich została wykonana za pomocą scrapbookingu. Jeśli to pojęcie nie jest Ci znane, wyjaśniamy. Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami. Nazwa pochodzi od ang. scrapbook, oznaczającego taki album. Natomiast sam wyraz „scrap” oznacza skrawek. Obecnie te metodę wykorzystuje się przy zdobnictwie nie tylko albumów, ale również kartek z życzeniami. Jeżeli chcesz zadbać o oryginalną oprawę prezentu wybierz jeden z polecanych przez nas produktów.

Przedstawione w dzisiejszym wpisie kartki okolicznościowe ręcznie robione podlegają pełnej personalizacji. Na czym ona polega? Na okładce samej kartki oraz dodatkowego pudełka zamieścimy imię lub imiona odbiorców tego niezwykłego upominku. Wewnątrz każdej z kartek znajdą się życzenia, których treść możemy całkowicie zmodyfikować. Możesz również wykorzystać przygotowane przez nas życzenia na ślub czy chrzciny. Spersonalizowany podpis zagwarantuje, że odbiorca pamiątkowej kartki nigdy nie zapomni o darczyńcy.

Scrapbookingowa kartka z życzeniami na ślub

Ręcznie robione kartki z życzeniami na ślub

Ręcznie robiona kartka z życzeniami na ślub

Eleganckie rogi, stylowe zagięcia czy koronka. To właśnie cechy tego niesamowitego dodatku do prezentów. Ręcznie robiona kartka na ślub bez wątpienia spodoba się nowożeńcom. Na przodzie znajdują się pięknie wkomponowane w całość róże, a nad nimi urocza ilustracja młodej pary.

Spersonalizowane życzenia ślubne wewnątrz kartki

W środku kartki znajdziesz osobiste życzenia dla Państwa młodych. Do tego zjawiskowego zestawu dołączone zostanie pudełeczko w którym zamieścimy kartkę. Jest ono robione na wzór kartki, tak aby stworzyć wyjątkowy komplet.

Kartka ślubna z personalizacją

W zestawie znajduje się również koperta, w której będziesz mógł umieścić prezent dla Pary Młodej w postaci gotówki. Kartki na ślub ręcznie robione mogą być samodzielnym prezentem – dołącz jedynie bukiet kwiatów lub podarunek, o który para młoda poprosiła w zaproszeniach ślubnych i gotowe! Idealna niespodzianka na nowej drodze życia trafi do wyjątkowej pary.

Ręcznie robione kartki na Chrzest Święty

Ręcznie robiona kartka na chrzciny z personalizacją

Różowa kartka na chrzest z personalizowanymi życzeniami

Chrzest to kolejna okazja w której wykorzystamy scrapbooking. Bogato zdobiona kartka będzie niesamowitym dopełnieniem każdego upominku. Prezent na chrzest musi być skromny i elegancki, ale nikt nie mówił tego o kartce. Ręcznie robiona kartka na chrzest pełna jest fantazyjnych wzorów i zapierających dech w piersiach dekoracji.

Życzenia na chrzest z personalizacją podpisu

Wewnątrz niej znajda się życzenia, a sama kartka zostanie zapakowana w pasujące do całości dekoracyjne pudełeczko. Przygotowaliśmy wzory na ręcznie robione kartki na chrzciny zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Niebieska wersja kolorystyczna prezentuje się niezwykle uroczo i delikatnie.

Ręcznie robiona kartka na chrzest dla chłopca

Kartka na chrzciny dla chłopczyka

Dostępne w naszym sklepie ręcznie robione kartki powstają z niezwykłą pasją i zaangażowaniem w naszej pracowni. Każdy ze wzorów to nasze autorskie projekty, które cały czas doskonalimy.

Spersonalizowana kartka na I Komunię Świętą

Spersonalizowana kartka z życzeniami na komunię

Ręcznie wykonana kartka na I Komunię Świętą

Niezwykła dbałość o szczegóły i precyzja wykonania sprawia, że nasze rękodzieła są taki wyjątkowe. Pamiątka I Komunii to nie tylko prezent, zalicza się do tego również kartka, a ta ręcznie zdobiona będzie strzałem w dziesiątkę. Eucharystyczny kielich doskonale podkreśli przeznaczenie produktu. Dzięki kokardkom i koronkom kartka prezentuje się niezwykle finezyjnie.

Życzenia na komunię z personalizacją

Wewnątrz możesz zamieścić samodzielnie skomponowane życzenia, tak aby produkt był jeszcze bardziej osobisty.

Kartka z pudełkiem – ręcznie wykonany komplet na pamiątkę komunijną

Pudełeczko wykonane w takim samym stylu co kartka będzie świetnym dodatkiem wieńczącym całość.

 

Teraz możesz zobaczyć na jak wiele sposobów wykorzystaliśmy scrapbooking. Każda z zaprezentowanych przez nas kartek będzie niezwykła pamiątką uroczystego święta. Także niezależnie od tego czy szukasz upominku na ślub komunię czy chrzest- każde z rękodzieł zapiera dech piersiach.