Grupa ePrezenty

Jaki tekst na nieśmiertelnik dla dziewczyny?

Chcesz podarować dziewczynie nieśmiertelnik?
Koniecznie musisz to wiedzieć!

Wydaje się, że nieśmiertelniki to gadżety typowe dla mężczyzn, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Kojarzą się ze służbą wojskową i z oddawaniem życia za Ojczyznę, a jeśli nie, to przynajmniej z głęboko zakorzenionym patriotyzmem, który wyraża się często przez wygrawerowane godło Polski lub słowa „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Taki nieśmiertelnik z grawerem często funkcjonuje jako prezent – oryginalny i jednocześnie dający duże pole do manewru, jeśli chodzi o jego „zawartość”. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej i nie stworzyć nieśmiertelnika dedykowanego dla dziewczyny? A jeśli tak, to jaki tekst powinien się na nim pojawić?

srebrny nieśmiertelnik z grawerem

Sięgając po istniejące już, stylizowane na męskie nieśmiertelniki, możemy z łatwością spersonalizować je na damskie wykorzystując dostępne sposoby – zmienić kształt i kolor na bardziej kobiecy. Jednak najprostszym sposobem na stworzenie nieśmiertelnika dla kobiety jest umieszczenie na nim odpowiedniego zestawu słów. Jeśli więc chcesz wręczyć romantyczny prezent swojej dziewczynie lub żonie albo też sprawić miłą niespodziankę przyjaciółce – jesteś w dobrym miejscu. Możliwości już masz, potrzebujesz tylko odrobinę kreatywności przy wyborze cytatu.

Nieśmiertelnik na prezent dla kobiety powinien więc zawierać ciekawy lub chwytający za serce tekst grawera. Przykładowo, grawerowany srebrny nieśmiertelnik na łańcuszku, opatrzony został cytatem „Miłość to największe i jedyne bogactwo na ziemi”. Cytat pięknie prezentuje się na wykonanym z wysokiej jakości srebra nieśmiertelniku i niesie ze sobą głębokie przesłanie.

srerbny nieśmiertelnik z grawerowaniem

Srebrne nieśmiertelniki mini z grawerem

Bardzo popularne jest również umieszczanie imion – zwykle swojego i swojej drugiej połówki – wraz z datą (np. rocznicą związku), jako tekst graweru. Tak zaprojektowany srebrny nieśmiertelnik będzie z dumą noszony przez Twoją wybrankę, która, ilekroć spojrzy na prezent od Ciebie, przypomni sobie ile trudu musiałeś włożyć w przygotowanie go, bo przecież nie musiałeś – mogłeś kupić kwiaty 🙂

Nie jest tajemnicą, że dla kobiet olbrzymią rolę odgrywa całokształt, jaki przedstawia prezent. Dlatego z pewnością nieśmiertelnik z własnym napisem, pozłacany 24-karatowym złotem będzie idealnym prezentem na urodziny Twojej najlepszej przyjaciółki. Wystarczy, że umieścisz na nim proste słowa „Karolinie – Jagoda” czy „Dziękuję, że jesteś!”, by uczynić ten zwykły nieśmiertelnik zupełnie wyjątkowym.

nieśmiertelniki mini z grawerem

Dla tych, którzy wciąż nie znaleźli wśród powyższych propozycji tej jedynej, polecamy poszukać jej wśród najpiękniejszych cytatów: o miłości, po łacinie, o przyjaźni, po angielsku, z piosenek lub filozoficzno-religijnych.